Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / Meda Şömine

Meda Şömine

Şömine konusunda en büyük ürün yelpazesine sahip MEDA ŞÖMİNE 2010 sezon trendleri konusunda yepyeni ürünleri ile seçkin alternatifler sunuyor.

Meda Şömine’nin mümessili olduğu ünlü Fransız şömine üreticisi Cheminess Chazelles 2010’da yepyeni bir tarz ve dünya çapında trend yaratacak bir koleksiyon hazırladı. Mekanda farklılık yaratacak, varlığı ile ısıtacak bu yeni koleksiyon, sadece dış giydirmeler ile değil, şöminenin en önemli parçası olan yanma hazneleri içinde yepyeni bir seri ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Pensee
• Bugüne kadar görülmemiş bir tarz ile, şömine çevresi taş kaplamada yeni trend motiflerin indirme yapılarak uygulanmasıyla mekanda inanılmaz çarpıcı etkiler yaratıyor.

Tokyo
• Siyah granit üzerine mistik Uzakdoğu motifleri ile dekupe edilerek nostaljik blok tuğla yanma haznesine yatay bir formda yöneliyor.

• Vitro seramik cam kapak ile tam güvenlik sağlarken, çelik asansör kapağı ile birleşerek istenilen an ateşi çıplak olarak sunma avantajı sağlıyor.

Ultimate
• Ateşin her noktadan görülebilme avantajı yanı sıra sıçrama riski, koku, duman olmadan net ve büyük alev görüntüsü elde etme şansı sunuyor.

Chazelles Design Serisi Şömine Hazneleri
1300˚C ısıda pişirilmiş refrakter ısıyı emerek saatlerce (10saat) bünyesinde tutarak dışarı yansıtan blok tuğla yanma haznesi,

Alman Schoot marka 800˚C ısıya dayanıklı vitro seramik cam kapaklı, çelik çerçeveli raylı sistem asansör kapaklı,

Oksijen girişi 2. yanış ile odunun içindeki tüm gazları açığa çıkartıp enerjiye dönüştüren double combustion sistemi yanma için gerekli oksijen girişi,

4 ayrı odaya ısı dağıtımı için tasarlanan 2. çelik dış cidarı denge ayarlı,

AB 13229 normlarında üretilerek, laboratuar testlerinde A+ standardına haiz,

25 KW ile 250 m2 700 m3 Isıtma kapasiteli,

5 yıl garantili şömine haznesi.

MEDA ŞÖMİNE HAKKINDA…

Meda 1989’dan beri faaliyet gösteren, Avrupa’nın şömine konusunda en ünlü ve “Dünya Markası” olmuş 20 üretici firmanın mümessilliklerine sahip, konusunda lider ve Uzmanlaşmış bir şirket olarak öne çıkıyor.

Konusunda en büyük pazar payına ve en geniş ürün gamına sahip olan MEDA Şömine, Türkiye genelinde 25 bayisi ve deneyimli uzman kadrosuyla “Müşteri Memnuniyeti” ilkesini birinci planda tutarak, satış sonrası hizmet ve geniş seçenekleriyle kalite olgusunu profesyonelce sunuyor. 200 modelden fazla hazne ve soba çeşidinin yanı sıra, dış giydirme aşamasında müşterilerin zevk ve bütçesine bağlı olarak en uygun hazır veya özel tasarım şömine dizaynı sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*