Son Haberler
Anasayfa / Düğüne Doğru / Mevsimlere Göre Düğün Çiçeği Seçimi

Mevsimlere Göre Düğün Çiçeği Seçimi

Her mevsimde ayrı bir güzellik, her güzelliğe ayrı bir çiçek yakışır.

Sonbahar Düğünleri

Düğününüzde sonbaharın asil ve ağırbaşlı ruhunu yansıtmak için koyu pastel tonları ve yumuşak renkleri kullanmalısınız. Orkideler, kasımpatları veya da hezaren çiçekleri ile zengin bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı zamanda çiçekçinizin kuru dallar ile hazırlayacağı sonbahar aranjmanları da da çok iyi bir masa süsü olacaktır.

Kış Düğünleri

Çiçek çeşitliliğinin diğer mevsimlere göre daha seyrek olduğu kış aylarında yine de çok güzel aranjmanlar ve çiçek demetleri hazırlayabilirsiniz. Sümbüller, kamelyalar, süsenler ya da kardelenler ile hazırlanış dekorlar düğün temanızı destekleyecektirç

İlkbahar Düğünleri

Düğününüze bahar aylarının romantik havasını katmak istiyorsanız şık ve sade buketleri tercih etmelisiniz. Klasik masa ortası çiçekleri ile destekleyeceğiniz bahar konseptinize taze nergis, şakayık, zambak ve frezyaları kullanabilirsiniz. Değişik renkleri tercih ediyorsanız araya birkaç lale de katabilirsiniz.

Yaz Düğünleri

Manolya, lavanta, zambak, karanfil veya da papatya gibi rengarenk bir çiçek seçkinize hazır mısınız ? Yaz düğünleri hem hareketli hem de renkli düğünlerdir. Bu yüzden elinizden geldiğince çok çiçek ve renk kullanmaya çalışın. Sade bir düğün planlıyorsanız da yazın kraliçesi güller yardımınıza koşacaktır. Sıcak hava koşulları yüzünden hemen bozulabilecek çiçeklerinizi korumak için çiçekçinizden yardım alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*