Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / Mobilya yeniliklerin öncüsü Enza'dan ''Dünyada İlk ve Tek''

Mobilya yeniliklerin öncüsü Enza'dan ''Dünyada İlk ve Tek''

Yataş’ın modern çizgilere sahip mobilya markası Enza, yenilikçi yaklaşımını bir kez daha gözler önüne serdi. Gardıroplar için geliştirilen yeni ”aliminyum kasa” uygulaması ile dünyada ve Türkiye’de bir ilke imza atan Enza Mobilya, konforu, güvenliği ve uzun ömürlülüğü bir arada sunuyor.

Yataş’ın genç mobilya markası Enza; son senelerde birbiri ardına geliştirdiği yenilikçi koleksiyonları ile tüketicilerine hem ışık hem de uzun bir zaman kullanabilecekleri ürünler sunuyor. Enza Mobilya’nın Ar-Ge Departmanı tarafından yeni tekniklerle üretilen mobilyalar, sektörde ilklere imza atıyor. Yoğun bir araştırma ve çalışmalar neticesi hayata geçirilen ”Aliminyum Gardırop Kasası” konforu, güvenliği ve uzun bir ömürlülüğü ile gardıroplara yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Dünyada ve Türkiye’de ilk kez uygulanan ”aliminyum kasa” sistemi ile gardıroplar artık daha çok uzun zaman, kullanabilecek, formunu kaybetmeyecek ve daha kolay temizlenecek.

Enza’nın yeni modellerinden Stella ve Raflex yatak odalarında kullanılmaya başlanan yeni ”aliminyum kasa” uygulaması, gardırobun çok daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Esnemelerin ve sallamaların önüne geçen bu kurulduğu ilk andan itibaren ideal formunu kaybetmeyen gardıropların, Enza Mobilya’ya özel ”aliminyum kasa” uygulaması sayesinde ömürleri uzuyor.

Dünyada ilk kez Enza Mobilya tarafından geliştirilen bu sistem ise, kolay kurulum özelliği ile montaj süresini de oldukça kolaylaştırıyor. Alüminyum kasa uygulaması ile denge sorunu henüz kasa montajı sırasında çözümlenirken hızlı ve pratik kurulum için gerekli zemin de hazırlanmış oluyor. Sistem, bir başka önemli özelliği olan zemin plakalarının istendiğinde çıkarılarak temizlenebilir olması ile de çok daha hijyenik bir ortamda giysilerin saklanmasına olanak veriyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*