Son Haberler
Anasayfa / Evlilik Haberleri / Mutlu Gelinler Kulübü Açıldı!

Mutlu Gelinler Kulübü Açıldı!

Mutlu Gelinler Kulübü ile 5.100 TL’den başlayan fiyatlarla yuvanızı kurun
Bir yandan düğün, gelinlik, davetliler, balayı ve daha birçok detayla uğraşırken ev kurmak zor zanaat. Peki, yepyeni bir hayata ‘Evet’ derken, biri yuvanız için tüm detayları düşünse nasıl olurdu?
Vivense.com, Mutlu Gelinler Kulübü ile iç mimarlar tarafından özenle seçilen kaliteli ve tasarım ürünleri, farklı paket alternatifleriyle beğeninize sunuyor. Üstelik düğün mekanlarından mücevhere, fotoğraftan makyaj ve kuaför hizmetine kadar farklı alanlarda çok özel indirimler de Mutlu Gelinler’i bekliyor.
Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com, evlilik telaşıyla uğraşırken zevkinize uygun mobilyaları en uygun fiyatlarla bulmak için mağaza mağaza dolaşmayın diye, kaliteli ve tasarım ürünleri ‘Mutlu Gelinler Kulübü’nde bir arada sunuyor.
Yeni hayatına mobilya seçme telaşından arınmış, stressiz ve rahat bir başlangıç yapmak isteyenleri buluşturan Vivense.com Mutlu Gelinler Kulübü, dört farklı paket seçeneğiyle her zevke ve ihtiyaca yönelik alternatifler sunuyor. Mutlu Gelinler Kulübü’nün her bir paketinde evinizin her odası için dört farklı seçenek bulunuyor. Kendi düğün paketini kendi yaratmak isteyenler de sunulan ürünler arasından kendine en uygun paketi yaratabiliyor.
Mutlu Gelinler Kulübü ile 5.100 TL’den başlayan fiyatlarla yuvanızı kurun
Vivense.com, yeni evleneceklere özel bu hizmetiyle 5.100 TL’den başlayan fiyatlar, vade farksız peşin fiyatına 9 taksit imkanı ve tüm ürünlerde 2 yıl garanti ayrıcalığıyla tüm evinizi döşeme imkanı sunuyor. Üstelik tüm Mutlu Gelinler Kulübü paketlerinde, Türkiye’nin her yerine teslimat ve kurulum hizmeti de ücretsiz olarak sağlanıyor. Evini kurarken bir uzman görüşüne ihtiyaç duyan gelinler ise ücretsiz iç mimar hizmetinden yararlanarak evlerini profesyonel bir dokunuş ayrıcalığıyla dekore edebiliyor.
Vivense.com Mutlu Gelinler Kulübü, evinizi en kaliteli ve tasarım ürünlerle döşemekle kalmıyor; muhteşem bir düğün ve balayı için çok özel indirim ve fırsatlar da sunuyor. Düğün mekanlarından mücevhere, fotoğraftan makyaj ve kuaför hizmetine kadar birçok olanda özel fiyat ve indirimler de Vivense.com Mutlu Gelinler Kulübü’nde yer alıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*