Son Haberler
Anasayfa / Düğüne Doğru / Nasıl Bir Nikah Töreni İstediğinize Karar Verin

Nasıl Bir Nikah Töreni İstediğinize Karar Verin

Unutulmaz anlar için bir servet harcamanıza gerek yok. Sizi sevenlerin görmek isteyeceği ilk ve tek şey, aşkları gözlerinden okunan ve evet derken gözlerinin içi parlayan bir çifttir.

Nikah Töreni: Nikah töreninizin gününe karar verdikten sonra töreni düzenlemek istediğiniz nikah dairesine giderek müstakbel eşiniz ile birlikte işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Sade Bir Kokteyl: Dilerseniz seçtiğiniz nikah dairesinde pasta kesebilir, içecek servisi de yaptırabilirsiniz. Bunun için de seçtiğiniz nikah dairesiyle konuşmanız ve bir sayı belirlemeniz yeterli olacaktır.

Kutlama Yemeği: Nikah töreninizin sonrasında eğlenmek tabii sizin de hakkınız. Nikah dairesinde akraba ve dostlarınızla paylaşacağınız sade bir törenin ardından yakın çevrenizle birlikte yemeğe gidip, doyasıya eğlenebilirsiniz. Üstelik herkes kendi parasını verebileceği için ayrı bir bütçe düşünmenize de gerek olmaz.

Düğün Töreni: Bu benim günüm ve her şey hayallerimdeki gibi olmalı diyorsanız o zaman öncelikle düğün yapacağınız yere karar vermelisiniz. Bu noktada iyi bir araştırma yapmalı, her mekanın kişi başı fiyatlarını ve menü seçeneklerini alıp, müstakbel eşiniz ve ailenize de danışarak karar vermelisiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*