Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz, saat 12:44 olana dek İkizler burcunun son derecelerinde boşluk etkisi altında geçecek. Bu süre içinde bir toplantınız varsa, biriyle buluşacaksanız gecikebileceğinizi düşünerek karşı tarafı bilgilendirmek, işlerinizi ona göre ayarlamakta yarar var. Eğer yeni bir şey almak istiyorsanız, ben derim ki bekleyin. Fiyat araştırmasında bulunun. Genel olarak ruh halinizde gerginlik, huzursuzluk görülebilir. Daha önce başlanmış bir işi bitirmek kolaydır. Ancak yeni bir işe başlanmamalıdır.

Saat 12:44 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, ilişkilerde ve hayatın genelinde güvende olma arzumuzu gösteriyor. Ne kadar güçlü olsak da, aslında bir çocuk kadar ürkek ve kırılgan olduğunuzu hatırlıyoruz yeniden. Bir yanınızı yaşadığınız zorlukları unutmanızı söylerken diğer yanınız bir hayli öfkelidir. Başarılı olmayı dilersiniz. Çünkü bilirsiniz ki, bazı kişilere gereken cevabı vermek için güçlenmeniz gerekiyor. Bu enerji hassasiyeti yükseltir. Kafamız bir yere takılıyken kimin ne dediğini pek umursamayız.

Saat 17:03 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm, partnerinizin size karşı duyarlı, koruyucu tarzda yanaşmasını, sizin de onunla anlaşmaya gönüllü olmanızı sağlar. Saat 18:23 sonrası idealleriniz çerçevesinde hareket etmeniz kolaylaşır. Moraliniz yükselir, duygusal anlamda rahatlarsınız.

Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*