Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz saat 15:02 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Yarım kalan, düzenlenmesi gereken, temizlik, bakım gibi işlerinizle uğraşabilirsiniz. Önceden alınmış kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Saat 15:02 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay geçişi, özel hayatınızda, işinizle ilgili konularda gayet bilinçli bir şekilde düşünülmesini gerektirir. Şifalandırıcı enerjiler şu aralar yoğunlukta. Fakat iyi niyetliliğin sınırlarını iyi çizersek, zihinsel ve bedensel yönden huzura kavuşabiliriz. Her yere yetişemezsiniz. Her sorunu da gözünüzde büyütmemelisiniz.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumu çevrenize karşı gereğinden fazla iyi davranmanız ve onların rahatı için fedakarlıkta bulunmanız anlamındadır. Eğer kimseniz yoksa yani kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız, komşularınızı aşırı derecede sahiplenerek bu açığı kapamaya çalışırsınız. Eğer dış dünya ile fazla haşır neşir değilseniz iletişim yollarından birini kullanarak diğer insanlara ulaşabilirsiniz. Bu kavuşum iyileştirme ve şifa gücünüzü yükseltir. Hem kendinize hem de birilerinin yaralarına merhem olmanız mümkündür.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*