Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar saat 10:37 olana dek, Terazi burcunda ilerleyecek Ay, iş ortamında, çevrenizle ilişkinizde insanların sizi hayranlıkla izlemesi hoşunuza gider. Bu enerji, politik davranmanın bazen gerekli olduğunu söyler. Hele hele bir iş görüşmeniz varsa, bunu denemeniz faydalı olur.

Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığında içinizde önlenemez bir değişim arzusu uyanır. Sizi üst noktaya getirebilecek ve arzu ettiğiniz yere ulaştıracak her türlü plan ve projeye fazlasıyla açık olmanızda yarar vardır. Sizin de kendinizi şöyle bir gözden geçirip, düzenlemeniz yerinde olur. Saat 10:37-1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte, kimileriniz ilişkisi, bazılarınız evinizle alakalı mevzulardaki değişimler üzerinde düşünebilirsiniz.

Saat 15:37 Venüs-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşumu şifalı buluyorum. Hatta bir çok meselenin manevi gücümüzün yükselmesi sonucunda daha kuvvetli bir şekilde ele alacağımızı düşünüyorum. Yeteneklerinizi değerlendirmenizi, sevginin en saf halini kucaklamanızı, iç dünyanızda endişeleri bir yana bırakarak hayata sarılmanızı sağlayabilecek bu kavuşumun tüm Oğlaklar için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Hayat bir devran,,,içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*