Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar, saat 19:34 olana dek devam edecek Ay boşluk etkisi altında, ilişkiniz, iş hayatınız ve ailevi konularda birilerine uymak zorunda kalabilirsiniz. Bu işinize gelmediği için baskı altına alındığınızı düşünürsünüz.

Saat 15:38 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, bir kaya kadar sert ve dirençli, kararlı ve dönüşüme son derece açık olduğunuzun göstergesidir. Böyle bir etki altında kişi hem etrafındaki kişileri kucaklayabilir hem de kendisi için gerçekten sağlam bir dünya kurabilmek sevdasındadır. Kimi zaman yorgun düşebilir hatta bu kadar özverili davrandığı için sıkılabilir ancak bütün bu yolun gelişimi için gerekli olduğunun bilincindedir.

Saat 19:34 Ay-Akrep burcu geçişi süresince ne kadar çok şeyi çözebilirseniz, öğrenebilirseniz, kendinizi daha fazla huzurlu hissedersiniz. Sırlarınızı gayet iyi korursunuz ve kimseyle paylaşmak istemezsiniz. Çünkü bu zamanda kimseye pek güven duyulmayacağını düşünürsünüz.

Saat 22:31 Güneş-Satürn görünümü, bazı büyükleriniz veya kardeşlerinizle ilgili konular geçmişe dönük şekilde sizi düşünmeye sevkedebilir. Satürn geri hareketini sürdürdüğünden durumları bilinçli bir şekilde ele almaktır. Siz bunların altından kalkabilecek güçtesiniz. Sadece iyi düşünmeden kararlar vermemek lazım.

Not: Mart aylık yorumlarınızı Cuma akşamı yayınlayacağım. Bilginiz olsun isterim.

Evinizde HUZUR,gönlünüzde MUTLULUK,dilinizde TAT, BİR GÜN DEĞİL,BİR ÖMÜR BAKİ OLSUN Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*