Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar cumartesi günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Ayın tüm görünümleri, gerek aşk, gerekse hedefleriniz anlamında destekliyor. Bu gücün özünde başarı hırsı yatmakta. Birilerinin kontrolü ele geçirmemesi için, siz onlardan önce davranarak ipi göğüsleyen taraf olmak niyetindesiniz. Dayanıklılığınız ve performansınız diğer günlere göre gayet yüksektir. Bu sayede başarılı girişimlerde bulunmanız gayet mümkün. Fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade ederken, dikkatleri üzerinize kolaylıkla toplayabilirsiniz. Cinsel anlamda bugün isteklisiniz.

Derinlemesine bakan gözlerinizle karşı cins üzerinde epeyce etkili olabilirsiniz. Takip etme, iz sürme, gizlilikleri açığa çıkarma, ilişkilerde derinleşme hevesliliğiniz başarılı bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Maddi konularda da bugün gayet hırslısınız. Herkesten gizlediğiniz sırrınızı kimsenin bilmemesi için önlemci davranabilirsiniz. Gün boyu yolunuz üzerinde duran her bir engeli atlatıp hedefinize ulaşmak istersiniz. Kimilerine göre aşırı uçlarda geziniyor olabilirsiniz. Ancak bunun en önemli nedeni, güvence arzunuz. Kendinizce haklı olduğunuz bir mücadele içindesiniz. Birileri beğense de beğenmese de artık bu yoldan geriye dönüş yok diye düşünebilirsiniz.

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*