Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

 

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçeceğinden, kendinizi dış dünyada istediğiniz gibi, ifade etmeniz zorlaşabilir. Ürkeklik, karamsarlık üzerinizde hakim olabilir. Doğal olarak girişimde bulunmak isteği de geri planda kalır. Zaten böyle zamanlarda herhangi bir konuda hayati karar vermek yanlıştır. Beklemede kalarak durumları gözden geçirmek en doğru harekettir. İşlerinizi şöyle bir toparlayarak neler eksik, nelerin tamamlanması gerekiyor bunları maddeler halinde sıralamanız faydalıdır. Kimileri için bu durum işiyle alakalı olabileceği gibi, kimileriniz için büyükleri veya ilişkisiyle ilgili konular üzerinde toplanabilir. Rutin işlerinizi yapmakta hiçbir sakınca yoktur. Yolculuk ve dostluk ilişkileri bakımından sorunlar çıkmaz. Bilakis böyle durumlarda birileriyle konuşmak, dertleşmek, farklı açıdan dünyayı görebilmek adına gayet olumludur. Ümitsizliğe kapılmamalı, kısa sürecek bu etki altında karamsar düşünmemelisiniz.

 

Saat 19:57 itibariyle oluşacak Merkür-Mars kavuşumu, Ay-Boşluk saatlerine denk geldiği için, ileri bir adım atmak yerine, şöyle bir etraflıca gözden geçirmekte bulunmamız lazım. Kişisel açıdan bazı noktalar, kişi ve durumlar sizi düşündürtebilir. Hatta duygusal yönde hassaslaştırır. İç dünyanızda kendi kendinize hesaplamalarda bulunabilirsiniz. Bunların tümü normaldir. Ay boşluk etkisi zaten biliyorsunuz bir yavaşlama getiriyor. Balık burcunda oluşan bu kavuşum özverili olmamızı gerektiriyor. Bunlar birleşince hissedilenler doğaldır. Biz, bugün rutin işlerimizi yapalım. İletişimimize dikkat edelim.

 

Saat 21:17 Ay-Kova burcu seyri başladığında, parasal konular gündeminize gelmeye başlar. Beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşamamak için dikkatli olmalı, hesabınızı iyi yapmalısınız.

 

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,

Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

 

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

 

irem SU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*