Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar saat 04:42 Ay-Neptün görünümüyle yeni haftaya adım atıyoruz. Bir yandan heyecanlıyız diğer yandan isteklerimize ulaşmak niyetindeyiz. Biraz huzursuz bir gece geçirebiliriz. Bu saatlerde uyanabilir, bir şeyler atıştırmak rahatlamak isteyebiliriz. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, yapmak istediklerimizi acele etmeden yavaş yavaş yolumuza koyabileceğimizi bilerek, önümüzdeki üç ayın bizi bu yeniliklere hazırladığını bir kez daha hatırlatıyor. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, başkalarına karşı gereğinden çok fedakarlıkta bulunmanın bazen bizi güç durumlara düşürebileceğini gösteriyor. Ayarımızı bilelim.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, doğru ve yanlışları işimize geldiği gibi değerlendirebiliriz. Bize göre doğrular vardır. Bazı insanlar ise yanlış yapmaktadır. Bu bakış açısı bizi bir hayli yorabilir. Hatta sağlığımızı bozabilir.

Saat 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu iş hayatımız, yakınlarımız, yeni bir yere veya yeni bir işe adım atmamız anlamında geçtiğimiz 14 Şubat ve civarı düşündüğümüz konuları tekrar gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor. Benim tavsiyem bir iki hafta daha beklemede kalıp, duruma iyice bakmanızdır.

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, geçtiğimiz Temmuz ayında iş hayatımız, sağlığımız, girişim ve çevremizle alakalı konular üzerinde yaşanabilecek gelişmeleri işaret ediyor. Bir takım sonuçlar alınabilir veya yeniden üzerinde düşünmek gerekebilir.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, bazı işlerin yoluna konulması için bugün yapılacak görüşmeleriniz veya girişimleriniz için her noktayı iyice gözden geçiriniz.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*