Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar saat 04:03 Venüs-Satürn ve saat 09:18 Merkür-Satürn olumlu görünümü, eğitimden iş hayatına kadar olan tüm meseleleri, mevcut durumumuzu, karşılaştığımız durumları, girişimlerimizi, hedeflerimizi ciddi anlamda gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor. Çünkü Merkür geri hareket dönemindeyiz. Geri hareket sonrası bu görünüm tekrarlanacak. Onun için, 28-28 Mart tarihine kadar sakin olunuz, beklemede kalınız. Hele o tarih gelsin. Duruma göre bir yön belirleriz.

Saat 05:07 Venüs-Pluto, saat 06:55 Merkür-Venüs kavuşumu, saat 10:25 Merkür-Pluto arasındaki görünümler, gücünüzü dış dünyada kanıtlamanız, hal ve tavırlarınızla hakimiyeti elinde tutan taraf olduğunuzu göstermeniz yönünde size zihinsel anlamda güç kazandırıcıdır. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Yeni bağlantılar, girişimler, fırsatlar, teklifler, çevre değişimi, yakın akraba, eğitim, iş girişimi gibi konular üzerinde mutlaka iyi düşünelim. Saat 23:14-8 Mart saat 05:02 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Tüm burçlar kendi yorumlarında sözü edilen konular üzerinde 28 ve 29 Mart tarihine kadar çok iyi düşünmelidirler. O tarihlerdeki enerjiler, yeni değişimleri işaret edici ve bugünkü durumları farklı bir açıdan ele almamızı sağlayıcıdır. Onun için lütfen bugünlerde endişelenmek, ah vah etmek VEYAHUT aceleci kararlar almak yerine,,,aklı başında hareket etmekte, detayları gözden kaçırmamakta,,, gözlemde bulunmakta, incelemekte yarar var.

İnsan kendini yalnız sanır çoğu zaman
Zanneder ki, sahipsizdir, öylesine yaşar
Ve bir gün toprak olup gidecektir dünyadan…
Ancak bilmez ki, bu devranı Yaradan,
İnsana yakındır şah damarından
Bazen biz farkında bile olmadan
Mucizeler hazırlanır lehimize olan
Biraz sabırlı ol ey İnsan
Yaralar sarılır,,,,,çekilenler unutulur
Yeniden doğmuş gibi olursun o an…….iremSU.

Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*