Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar saat 07:08 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle güne adım atıyoruz. Bu enerji, bir çok meselede tepkinizi dile getirmenize neden olabilir. Mevcut yerleşim yeriniz, ailevi konular parasal meseleler sizi bir hayli etkiliyor. İçten içe bir yenilik ve değişim arzusu içidesiniz. Ancak bunu nasıl gerçekleştireceğinizi bilmemektesiniz.

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, iş hayatınızla ilgili konular üzerinde mutlaka gerçekçi düşünmeniz gerektiğini gösteriyor. Bugünlerde karşınıza çıkan fırsatları görmezden gelmeyiniz.

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu, ilişkinizi ilgilendiren konularda karşınızdaki kişiye uymadan, bildiğiniz gibi hareket etmek istediğinizi işaret ediyor. Bizden beklenilenleri değil, bizim beklentilerimizin önemli olduğunu düşünebiliriz. Taviz vermek gibi niyetimiz yok. Maddi konularda da değişim arzumuz ön seviyede. Denetlenmek istemiyoruz.

Kazanmak ve gönlümüzü çeken ne varsa ona sahip olmaktan yanayız.

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü, iş hayatınız-yakın çevreniz-gelişim ve büyüme anlamındaki tüm yeniliklerin detaylı bir şekilde gözden geçirilmesini gerektiğini gösteriyor.

Bir taraftan özverili bir şekilde çabalarken, diğer yanınız pek tatmin olmuyor. Bir şeyler eksik gibi. O eksiklerin tamamlanması, o pürüzlerin giderilmesi, değişimin gerçekleşmesi için olabildiğince iyi düşünmemiz lazım.

Saat 16:13 Ay-Satürn mücadeleci görünümü , maddi konular üzerinde hedefinize dönük bir şekilde düşünmenizi, kararlar vermenizi sağlar.

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle …

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*