Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız saat 03:29 Ay-Neptün kavuşumuyla başlıyor. Ilımlı bir havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde hissedeceğiz.

Saat 08:42 Venüs-Satürn görünümü, engellerle mücadele ederek, bugüne dek yaşadıklarınızı unutmayarak, hedefler belirleyerek, gelişim fırsatlarına sırtımızı dönmemek gerektiğini gösteriyor. Parasal kazanç sağlayan, toplumda öne çıkmanıza destekleyebilecek insanlarla temas edin. Daha çok kazanmak için, hayattan ne beklediğinizi biliyor olmanız lazım. İşte bu hırs, sizi ayakta tutabilir. Çevrenizi genişletin, ben buradayım demeyi bilin.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, yakın çevrenizdeki kişilerin iyi niyetinizden yararlanarak boş yere zamanınızı almalarına izin vermeyiniz. Gereğinden fazla yükün altına girmeyiniz. Saat 17:41 Ay-Pluto görünüm etkisiyle, çevrenizde bulunan kişileri gayet rahatlıkla etkileyebilir, bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşumu genel olarak, çevrenizle empatide bulunacağınız, fedakarca insanlara yanaşabileceğiniz, sertlikten, restleşmelerden uzak durmak istediğinizi gösteriyor. Gerek günlük hayatta gerekse çalışma ortamındaki kişilerle olan ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, genel olarak soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcı olacaktır.

Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir. Ancak gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir. Birilerinin bizi anlamasını, çektiğimiz sıkıntıları anlamasını beklesek de, bunu elde etmemiz pek kolay olmaz. Bu süre içinde kendinizi rahatlatmak, hayatın gürültüsünden uzak, huzur içinde zamanı geçirmekte yarar var.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*