Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar yeni günümüz saat 08:00 Merkür-Pluto olumlu görünümün etkisi altında başlıyor. Gücünüzü dış dünyada kanıtlamanız, hal ve tavırlarınızla hakimiyeti elinde tutan taraf olduğunuzu göstermeniz yönünde size zihinsel anlamda güç kazandırıyor. Böyle bir enerji gün boyu sizi bir kalkan gibi korur. Size yönelebilecek herhangi bir söz veya müdahalede başarılı olamazlar. Çevrenizle olan ilişkileriniz, yakınlarınızla olan irtibatınızda, dönüşüm anlamında, derinliklerinizle temasınızda bu görünümün faydası oldukça büyük. Merkür Balık burcunda olduğu için ben bu görünümü niyet eşittir kısmet olarak yorumluyorum. Yani, iyi niyetli insan er ya da geç kazanır. Ay, tüm gün boşlukta olacağı için, start anlamındaki işleri iyice gözden geçirmekte yarar var. Huzur duygusunu, bilinçli düşünmeyi ihmal etmeden günü geçirelim dostlarım.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü günün ikinci etkili enerjisi olarak öne çıkıyor. Ay, tüm gün boşlukta olacağı için, bizim de hedeflerimizi, eğitimden iş hayatına kadar olan tüm alanlardaki özverili çalışmalarımızı, insanlarla olan paylaşımlarımızı ciddi anlamda gözden geçirmemiz gerekiyor. Bu görünüm, ekilenlerin biçilme vaktinin olduğunu işaret ediyor. Altta tüm burçlar için yazdığım not da belirttiğim gibi, bugünkü görünümler üç aşamalı bir tarihi işaret ediyor. Bunların içinde 28 Şubat tarihi gayet olumlu. O tarihteki şifalı enerjiler size ilişkiler ve amacınız doğrultusunda ilerleyeceğiniz yolu gösterme anlamında destektir. Bugün günü kendi içindeki ritmi çerçevesinde ele almanızda yarar görüyorum.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir….

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*