Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Oğlak

Oğlak

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz, saat 05:35-12:07 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Sizi birebir ilgilendiren meseleler üzerinde düşünülmesi ve yarım kalmış işlerin bitirilmesi yönünde boşluk etkisi faydalıdır. Sözgelimi ev içinde işleri veya ofisteki düzenlemeleri öğleye kadar bitirebilirsiniz. Köşemizi takip eden siz değerli dostlarım, boşluk saatlerinin yeni bir iş için adım atmak veya bir yeniliği yürürlüğe koymak anlamında yanlış olduğunu biliyorsunuz. Çünkü böyle bir durum daha sonra sakıncalar oluşturabilir.

Saat 12:07 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, bir Oğlak için daima huzur verici olmuştur. Sağlam olana yönelmeyi her zaman ilke edindiğiniz için, bu enerji de güvencenin işaretçisi olduğundan parasal konulardan iş hayatına kadar sağlam bir tespitte bulunmak için biçilmiş bir kaftan zamandır. Ne yaparsam kendimi garantiye alırım, nasıl bir adım atarsam yararlı olur diyerek analizde bulunabilirsiniz. Doğru ve mantıklı sonuçlara varabilmenizde bu saatler bir hayli etkilidir.

Saat 17:12 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetme yönünde rahatlatıcı, huzurlandırıcıdır. Ilımlı ve gayet olumlu yönde düşünülür, hayal edilir. Duygular akışkan, dingin ve huzur verici bir şekilde yüreğinizin içinden akar geçer.

Saat 20:17 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, çevre değişimi veya çevrenizle alakalı her türlü mesele, işiniz, ilişkiniz ve geleceğiniz adına düşündüğünüz ne varsa, bunları kararlı ve iradeli bir şekilde ele almanızı sağlayacaktır. Yenilik mi yapmak istiyorsunuz, yoksa eskiyi düzelterek verimli hale getirmek mi niyetindesiniz. Sözgelimi yeni bir çevreye taşınmak, yeniden eğitim hayatına başlamak, iş yaşamına dahil olmak veya işinizle ilgili tayin istemek gibi. Bütün bunları uzun vadeli olacak şekilde düşünmeniz için, bu görünüm size rehberlik edicidir. Ancak üzerinizde baskı oluşturmayanı, sizi zorlamayacak olanı, hakikaten altından kalkabilecek güçte olanı tercih ediniz. Kendinizi zorlamadan, hayale kapılmadan gerçeğe net bakınız. Böylece Mart ortasında hem yeni hem de hazırlıklı olduğunuz planlarınızı uygulamaya başlarsınız.

Gününüz arzuladığınız gibi güzellikler içinde geçsin. Huzur yanınızdan hiç eksik olmasın. Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*