Son Haberler
Anasayfa / Kampanyalar / Özel kişiler için üretilen, özel bir koleksiyon

Özel kişiler için üretilen, özel bir koleksiyon

Amerika kökenli bir marka olan Fabricut, üst düzey kumaş skalasında yer alan S.Harris grubunun büyük bir hevesle beklenen koleksiyonunu, ‘Newyork İç Mimari Dizayn Ödülü’nü kazanan dekoratif sanatlar kuratörü Amy Lou  olarak açıkladı.

Enerjisini yansıttığı kumaşlarda,  benzersiz etkiler oluşturarak, çağdaş baskılar ve işlemelerle  bezeyen Amy Lou, Isaac Mizrahi koleksiyonunun devamı niteliğindeki tasarımlarını  modenizmin objektifinden bakarak  kullanmayı tercih ediyor.  S.Harris başkan yardımcısı David Klaristenfeld “Amy Lou” vizyonunu bizimle paylaşmaktan  gurur duyuyor.” derken, onun cool tasarımlarının inanılmaz derecede farklı,  markalarının çağdaş tasarımları ve tasarıma getirdiği yeniliklerin heyecan verici açıklamasında bulunuyor. Koleksiyonunda  moda, doğa ve soyutlama kavramlarıyla birlikte; sıcak ve soğuk gri  tonları , fuşya  ve yeşilin heyecanıyla, mavi ve turuncuların canlılığını katarak  perde ve döşemelik yelpazesine uyumlu kumaşlar tasarlamış.

Amy Lou özel koleksiyonu, sadece S.Harris özel tasarımlarını satan mağazalarda satılmakta. Siz de bu özel koleksiyonu merak ediyor ve görmek istiyorsanız; ‘Tasarım Perde’ mağazalarında koleksiyon sizleri bekliyor…

www.tasarimperde.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*