Son Haberler
Anasayfa / Güzellik Ve Bakım / Parafin el bakımı

Parafin el bakımı

Malum yaz bitiyor ve soğuk günlere doğru adım atıyoruz. Soğuk kış günlerinde cilt bakımında olduğu gibi el bakımında da neme ihtiyaç duyuyoruz. Soğuktan  Çatlamış eller için ellerimize düzenli bakım yapıyoruz. El bakımı hakkında bir çok önerilerimiz oldu. Zira bu önerilere bir yenisini daha eklemek istiyoruz ve sizlere parafinli el bakımı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyoruz.

Güzellik merkezleri ve kuaför salonlarında giderek yaygınlaşan bu yöntemde, işin sırrı parafin öncesinde kullanılan kozmetik üründe! Parafin altına sürülen ürün, yaşlanmaya karşı etkili, nemlendirici ve besleyici maddeler içeriyorsa ve ince moleküllerden oluşmuşsa parafin ile cilt arasına hapis olarak parafinin ısısı sayesinde aktive oluyor ve cildin derinliklerine kadar işleyip hücre yenileme görevini orada yerine getirebiliyor.

Cilde dolgunluk veren kolajen ve elastikiyetini sağlayan elastin, yaşlanmayla cildimizde azalır. İçerdiği yoğun elastin ve kolajen sebebiyle Parafin T  Elastinli ve Kolajenli Emülsiyon Krem  cildinize özellikle ellerinize kaybettiği gençliği geri kazandırıyor. Kırışıklıkları, çatlakları önlüyor, yaşa bağlı olarak  ellerde oluşan kahverengi lekeleri engelliyor. İçerdiği bitkisel ekstreler, lanolin  gibi maddeler cildi yeniliyor, nemlendiriyor, yumuşacık yapıyor.

Önce Depilissima  Antibakteriyal Temizleme Jeli İle temizlenen ellere Parafin T  Elastinli ve Kolajenli Emülsiyon ile iyice masaj yapılarak ürün yediriliyor. 38-400 C de eriyen, peygamber çiçeği özü, E Vitamini ve ayçiçek tohumu ile zenginleştirilen yüksek kaliteli Paraffin T pembe parafine batırılan eller, naylonlanıp özel havlu  eldivenin içinde bekletiliyor. 15 dakika bekleme süresi sonunda mumdan bir eldiven gibi tek hareket ile kolayca ellerden sıyrılan parafin atılıp ellere üre, palmiye yağı, ginseng gibi maddeler içeren Paraffin T Koruyucu El Kremi sürülüyor. Bu krem ellerin uzun süre aynı güzelliğini muhafaza etmesini garantiliyor, bakımın etkisini güçlendiriyor.

İstenilen sıklıkta  yaptırılabilen parafin el bakımında,uzun süreli etkiyi  elde edebilmek için kaliteli  ürün kullanmak şart.Kuaför ve güzellik salonları ise tercihini çabuk eriyen, yumuşak ve kaliteli parafinden yana kullanıyor.

Parafin ürünleri ile düzenli yapılan parafin bakımları sayesinde pek çok hanımın elleri 10 yaş gençleşiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*