Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Polat'ın ardından yeniden doğuş

Polat'ın ardından yeniden doğuş

Necati Şaşmaz hüsranının ardından, Nur Fettahoğlu’nun yüzü yeniden gülüyor.

Doğuş Grubu’nun üst düzey yöneticisi Levent Veziroğlu ile beraber yemek yiyen güzel oyuncu, adeta yeniden doğmuş gibiydi.

Kariyerinde yakaladığı başarının aksine özel hayatında yüzü bir türlü gülmeyen Nur Fettahoğlu: şeytanın bacağını kırdı. Biten evliliğinin ardından Necati Şaşmaz’la yaşadığı aşkla da mutluluğu yakalayamayan güzel oyuncu: önceki akşam adeta ”yeniden doğmuş” gibiydi.

Olaylı çıkış yaptılar
Nur Fettahoğlu, bir süredir birlikte olduğu konuşulan Doğuş Grubu’nun üst düzey yöneticisi Levent Veziroğlu ile önceki akşam da buluştu. Çift Etiler’de yeni açılan GQ adlı mekandaydı. Nur Fettahoğlu, ile Levent Veziroğlu, mekandan ise olaylı bir şekilde çıktı.

Müthiş plan işlemedi
İşadamı, çıkışta gazetecilerin olduğunu öğrenince şoförünü kapıya çağırdı. Levent Veziroğlu tam araca binerken mekanın görevlileri de şemsiyeyle kamuflaj yaptı. Yanlız Nur Fettahoğlu, mekandan geç çıkınca plan işlemedi. Bütün uğraşlara karşın güzel oyuncu ile ünlü işadamı aynı karede görüntülenmekten kurtulamadı. Fettahoğlu’nun uzun süredir. ilk kez bu kadar neşeli olduğu da kimsenin gözden kaçmadı.

Şemsiyeli kamuflaj
İşadamı Veziroğlu, ünlü oyuncuyla yan yana görüntülenmemek için aracına binerken görevlilere şemsiye açtırdı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*