Son Haberler
Anasayfa / Balayı / Programı beraber yapın

Programı beraber yapın

Balayınızda aklınızda bulunması gereken ufak ve yararlı bilgilere kesinlikle göz atın…

Programı beraber yapın
Balayı planını eşinizle birlikte yapmalısınız. Böylece hem sizin hem de eşinizin isteği doğrultusunda balayınız şekillenirç Yanınızda götüreceğiniz eşyaların bir listesini yapın. Balayı alışverişinizi bu listeye göre yaparak hem karmaşayı engeller, hem de unutacağınız eşya sayısını mümkün olduğunca minimuma indirirsiniz.

Acentenizi dikkatle seçin
Seyahatiniz için anlaştığınız seyahat acentesine gezinizde istediğiniz tüm detayları bildirin. Bu sizin en özel tatiliniz olacak, değil mi ? Balayında zaman planlamasını çok iyi yapmalısınız. Kendi işinize de sahip olsanız, ücretli de çalışıyor olsanız işte vakit çok önemlidir. Balayı zamanınızı işlerinizi aksatmayacak şekilde ayarlamalı ve bu kısa zamana ne kadar çok eğlence sıkıştırabileceğinizi iyi planlamalısınız. Sabah kahvaltınızdan, akşam yemeğinize kadar en ufak ayrıntılar bile balayınızı farklı kılacaktır. Bu ayrıntılara özen göstermeniz gerekir.

İlişkide hassas geçişlrer yaşayabilirsiniz
Bu sırada eşinizle iletişiminizi belirli ölçütlere göre ayarlamalısınız. Birlikte yaşamaya alışmak zaman alabilir ama bu dönemde biraz töleranslı davranırsanız, eşinizle daha sağlıklı bir iletişim kurmuş olursunuz. Balayında birbirinize karşı agresif davranmamalısınız, söyleyeceğiniz bu kelimeyi seçmelisiniz, çünkü ağzınızdan çıkabilecek herhangi bir kelime balayınızı gidişatını bozabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*