Son Haberler
Anasayfa / Balayı / Prontotoyur'la en güzel balayı sizin olacak!

Prontotoyur'la en güzel balayı sizin olacak!

Prontotour, havaların ısınmasıyla birlikte düğün hazırlığı yapan çiftlere, çeşitli alternatiflerle diledikleri balayı tatilini sunuyor.

Geçtiğimiz yıllarda balayı seyahati dendiğinde akla ilk gelen tatil algısı yurtiçi seyahatleriyken, artık çiftler kendilerine uygun ve her detayı düşünülmüş balayı tatillerini tercih ediyor. Prontotour, balayına çıkmaya hazırlanan çiftlere kendilerine uygun birçok alternatifi bulabilecekleri tatil imkanları sunarak, çiftlere unutulmaz kılınan tatil olanakları sağlıyor.

Her detayı düşünülmüş alternatif çok

Her yıl tatilde moda anlayışını belirleyen prontotour, kültür turizmi isteyenlere Roma-Floransa-Venedik, Orta Avrupa’da 3 ülkenin gezildiği Prag-Viyana-Budapeşte, İspanya’da Madrid-Endülüs veya Barcelona-Madrid turlarını, hatta 1 haftada 5 ülke görebilecekleri Benelüks turunu önermektedir.

 Bu alternatiflerin dışında, deniz ve kültürün bir arada olduğu tatili tercih edenler için Dalmaçya sahillerinin incisi Dubrovnik, ayrıca Mykonos, Santorini, gemi turu tercih edenlerin gözdesi ise vizesiz Yunan adaları ve Ege-Adriyatik turlarından oluşmaktadır.

Tropik tatil tercih edenlerin gözdesi Phuket ve Maldivler, balayını kültür gezileriyle birleştirmek isteyenlerin gözdesi, Bangkok’un da içinde yer aldığı uzak doğu turlarıdır. Ayrıca deniz sevenlere Akdeniz’in etkileyici Tunus sahilleri ve Mısır’ın Sharm El Sheikh sahilleri, biraz da alışveriş yapalım diyenlere Dubai, çiftler için her detayı düşünülmüş turlar arasında yer almaktadır.

Yurt dışı balayı tur seçeneklerinin fiyatları, yerine ve gün sayısına göre 199 avrodan bin 299 avroya kadar değişmektedir. Bu fiyatlara vize hariç konaklamalar, şehir turu, transfer ve uçakla gidiş-dönüş biletler de dahil edilmiş durumdadır.

Detaylı bilgi için:  www.prontotour.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*