Son Haberler
Anasayfa / Sağlık ve Psikoloji / Radyasyona karşı kaktüs

Radyasyona karşı kaktüs

Kaktüs, bilgisayar ekranından yayılan radyasyonu absorbe edebilen bir bitki.

Çöllerde kızgın güneşin UV ışınlarıyla baş eden kaktüs, bilgisayar ekranından yayılan radyasyonu absorbe edebilme konusunda da başarılı bir bitki olarak kabul görüyor. Bu özelliğiyle kaktüs, ofislerin favori bitkisi. Online çiçek siparişinde kaliteli hizmetin adresi www.444cicek.com kaktüsleri sevdiklerinizin adresine kadar teslim ediyor.

Bilgisayar başında uzun saatler geçiriyor ve ekrandan yayılan radyasyondan endişe mi ediyorsunuz? Öyleyse doğadan küçük bir yardım alabilirsiniz. Bilgisayar ekranınızın yanına yerleştireceğiniz kaktüs bitkisi, radyoaktif ışımayı aborbe etme özelliğiyle biliniyor.

Kaktüs, bilindiği gibi bir çöl bitkisi. Güneşin en acımasız olduğu çöllerin yaşam koşullarına uyum sağlamış, güçlü bir bitki. Çöl güneşinin ışınlarını alt etmeyi başarabilen kaktüsün, bilgisayar ekranından yayılan radyasyonu da absorbe edebileceği düşünülüyor.

Üstelik kaktüsün bakımı da son derece kolay. Siz de sağlığınızı düşünüyor ve çalışma masanızın üzerinde bir parça doğaya yer açmak istiyorsanız 444çiçek’ten kaktüs siparişi verebilirsiniz. Kaktüsü, sağlığını düşündüğünüz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Online çiçek siparişinde kaliteli hizmetin adresi www.444cicek.com seçtiğiniz kaktüsleri sevdiklerinizin adresine kadar teslim ediyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*