Son Haberler
Anasayfa / Balayı / Roma Balayı Turları ve Roma'da Yapılacaklar

Roma Balayı Turları ve Roma'da Yapılacaklar

Roma Balayı Turları ile aşıklar şehri Roma’da farklı bir Balayı Tatili yaşanır kuşkusuz
İtalya’nın başkenti olan Roma’da balayı keyfi en özel şekilde yaşanır. Roma sıcakkanlı insanları ve her yerde karşımıza çıkan tarihi mekanları ile dikkat çekiyor. Roma yedi tepe üzerine kurulmuş bir aşk şehridir. Her sokak arasında hünerlerini sergileyen müzisyenler ve sanatçıları görmeniz mümkündür. Birbirinden renkli cafeler de dinlenme ve İtalyanların o müthiş kahveleri olan espresso’yu tadılmama fırsatını bulabilirsiniz.

Roma Balayı Turlarında gezilecek yerler
Roma tam anlamı ile sanat ve mimari yapıtların olduğu tarihi bir şehirdir. İspanyol merdivenleri Roma’nın en çok kalabalık olan bölgesidir. Kafeleri ile ünlü Navona meydanı ise tam anlamı ile sanat eserlerini görebileceğiniz cıvıl cıvıl bir yer. Piazza Navona’ya giderken Pantheon’un olduğu meydana ve 1900 senelik tapınağına uğramadan sakın geçmeyin.

Spagna meydanı: Önemli bir moda merkezi olan meydanda önemli mağazalar bulunmaktadır. Alışver.ş tutkunları için Roma tam bir moda dünyası. En lüks mağazaların bulunduğu Roma’da eğlenceli ve değişik yerler görmenin yanında alışveriş yapmak için de zaman ayırabilirsiniz.

Roma’nın gece hayatı
Gece hayatı ile de ünlü olan Roma romantik müzik tarzı ile yeni evli çiftler için en ideal bir yerdir. Roma’da en çok gece hayatının ünlü olduğu bölge ise Campo Di Fiori ve Trastevere’dir. Buralar da romantik müzil yapan lokaller olduğu gibi İtalyanların güncel müziklerini de sunan yerler vardır. Roma’da görülmesi gereken diğer bir yerse Fontana di Trevidir. Aşk çeşmesi olarak isimlendirilen bu çeşmede yapılması gereken tek şey madeni parayı sol omzundan atıp Roma’ya yeniden gelmeyi dilemektir. Roma’da görülmesi gereken en önemli yerlerden birisi ise ünlü Roma Forumu ve Colosseo’dur.

Roma Balayı Turları Konaklama Seçenekleri
Roma lüks otelleri sizlere birçok alternatif sunar. Size ve eşinize özel otel konaklamaları ve birçok seçenekler ile en iyi balayı otellerinden olan B4 Roma Borromini Hotel 4 L, Hotel Bernini Bristol 5, Grand Plaza Hotel sizleri bekliyor. Roma Balayı Otelleri ve Otel Fiyatları WTS ile En iyi fiyat ve servis garantisiyle…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*