Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / Son trendlere uygun oturma odası takımları

Son trendlere uygun oturma odası takımları

20 yıldır mobilya üretimi ve satışı yapmakta olan MIRAGE Mobilya yüksek kalitesi ve kendine özgün tasarımları ile beğeni toplamaya devam ediyor. ”Sınırsız öüşteri memnuniyeti” ilkesiyle MIRAGE Mobilya, oturma odası koleksiyonları oldukça iddialı tasarımlarından oluşuyor.

Oturma odası tasarımlarında Avangart koleksiyonları son moda renklerin kullanıldığı vizon ağırlıklı renkler ve siyah renk kullanılmıştır. Görsel detayların tamamında el işçiliği kullanılan modellerde kumaş ve deri tercihleri ürünün stiline ve görseline göre belirlenmektedir.

MIRAGE Mobilya, İstanbul’daki iki ayrı mağazasında ”Klasik ve Avangart” olmak üzere oturma odası koleksiyonlarını en son ve en yeni tasarımlarını sergilemeye devam ediyor. MIRAGE Mobilya’da, ayrıca kendinize özel tasarımlar hazırlayabileceğiniz gibi, kendi tasarımlarınızı da uygulatabiliyorsunuz. Her ürün grubundan sınırlı sayıda üreterek, böylelikle firma tarafından ”aile dostlarınız” şeklinde tanımlanan müşterilerine de ”özel” olduklarını hissettiriyorlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*