Son Haberler
Anasayfa / Düğüne Doğru / Style Steel'den ''Rose'' kol düğmeleri

Style Steel'den ''Rose'' kol düğmeleri

Erkek aksesuarının vazgeçilmez markası Style Steel, yeni ”rose” kol düğmeleriyle yeni sezonda erkeklerin aksesuar trendini belirliyor. Kadınların gözdesi ”rose” modasını 2012 ilkbahar-Yaz sezonuna taşıyan Style Steel, siyah detaylarıyla birleştirdiği formlarla kol düğmelerinde yeni bir akım başlatıyor.

Her sezon yenilenen koleksiyonlarıyla kadınların da erkeklere rahatlıkla hediye bulabileceği bir marka olan Style Steel, erkeklerin aksesuar şıklığını tamamlıyor. Kol düğmelerinin yanı sıra bir erkeğin ihtiyacı olan bütün aksesuarları bulunduran Style Steel modern ve şehirli erkeklerin tercihi oluyor.

Kolyeden bilekliğe, yüzükten anahtarlığa kadar birçok modern aksesuarlarıyla her erkeğin kendi zevkine göre bir şeyler bulabileceği Style Steel, tarzını yansıtmak isteyen erkeklerin yeni sezonda vazgeçilmezi oluyor.

Rose artık erkeklerin de tercihi …

Tarz sahibi erkeklerin şıklığını tamamlayan marka, ”rose” kol düğmeleriyle yeni sezona damgasını vuruyor. Rose ile siyahın mükemmel uyumunun yansıtıldığı kol düğmeleri erkeklerin yeni sezonda gözdesi.

Rose’un revançta olduğu yeni sezonda asil ve zarif kol düğmeleriyle erkekler hem ofiste hem gece davetlerinde dikkat çekecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*