Son Haberler
Anasayfa / Genel / Takılarınız da en az sizin kadar kusursuz olmalı

Takılarınız da en az sizin kadar kusursuz olmalı

Bir ömür boyu hayali kurulan, en ince ayrıntılarına kadar planlanan düğün günü geldi çattı… Ev döşendi, gelinliğe karar verildi, saç, makyaj bütün detaylar tamam, ya takılarınız? O özel günde tıpkı bir prenses gibi görünmek istiyorsanız, düğün takılarınız için Goldaş’a bir uğrayın deriz. Zarafet ve ince bir zevkin yansıması olan Goldaş koleksiyonlarında, altından pırlantaya, zümrütten diğer değerli taşlara kadar yüzlerce seçenek sizi bekliyor.

İşe alyanstan başlamanız en doğrusu. Son yıllarda alyansın da kendine has bir modası var. Klasik tarzdaki alyansların yanında daha modern ve trendlere uyan bir alyans tercih etme şansına da sahipsiniz. Geçmişi Romalılara kadar uzanan alyans, evliliğin simgesi olarak kabul edilir. Alyansın daire formunda olması, sonsuza kadar sürecek olan evlilik bağını sembolize ediyor. Çiftlerin birbirlerine olan aşkları ve bağlılıklarının ifadesi olan alyans, evlilik takıları arasında özel bir yere sahip. Goldaş alyans koleksiyonundaki beyaz altın, sarı altın ya da her ikisinin bir arada kullanıldığı modellerden biri mutlaka sizin zevkinize göre.

Evlilik takılarının bir diğer vazgeçilmezi ise pırlantalar. Sonsuz aşkın değişmez temsilcisi pırlanta, Goldaş mağazalarında tek taş, beş taş, tam tur gibi yüzük modellerinin yanı sıra ikili setler halinde sunuluyor. Pırlantanın zümrüt ve yarı değerli taşlarla birlikte kullanıldığı setler ve bileklikler de mutlaka görülmeli. Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan bu zamansız takıları, ömür boyu mücevher kutunuzda saklayabilirsiniz.

Bir kuğu kadar zarif olmayı isteyen gelinler, pırlantaların yanı sıra incilere de göz atmalı. Temizlik ve saflık simgesi olan inci, gelinlere en çok yakışan takılar arasında yer alıyor. Pırlanta ve incinin kombinasyonu ise kusursuz bir güzelliği yansıtıyor.

Siz en iyisi, bir Goldaş mağazasına gelin ve birbirinden zarif altın, pırlanta, inci ve değerli taşlarla tasarlanan koleksiyonları daha yakından görün. www.goldas.com’dan size en yakın Goldaş mağazasının adresine ulaşmanız çok kolay.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*