Son Haberler
Anasayfa / Vitrinler / Takım Alyanslarda 2013 Modelleri

Takım Alyanslarda 2013 Modelleri

Bu senenin en özgün alyans takımları burada…
Alyansınız, içinde hayat arkadaşınızın adı yazılı olan biricik takınız…Evlenirken alacağınız en basit ama bir o kadar da anlamlı olan hediyeniz. İşte hem bu kadar özel hem de bu kadar basit olan alyans takımınızı seçerken işinize yarayacak bazı trend öngörüleriyle karşınızdayız…

Asimetri harikası
Bu seneki alyanslarda en çok göze çarpan özellik asimetri ve hareketli tasarıma sahip olmaları. Bir yandan her türlü aktivitenizde size eşlik edeceği için mümkün olduğunca sade tutulmaya çalışılan alyanslar, diğer yandan sıradanlığın üstesinden gelmek adına hareketli süslemelere sahip.

Pırlantalar her yerde!
Dikkatimize çarpan bir başka nokta ise bayan alyanslarında mutlaka pırlanta kullanılmış olması. Takımınızın erkek yüzüğünde olmasa da bayan eşinde elinizi hareket ettirirken etrafa pırıltılar saçmanızı sağlayacak minik taşların kullanılması çok şeyi değiştirecektir.

Sarının dönüşü
Geçen senelere kadar çok gözde olmayan sarı altının ise yıldızı tekrar parlamaya başlamış gibi görünüyor. Alyansların sarı ve beyaz altın kombinasyonuyla tasarlanması ise görünüme modern bir hava katıyor. Alyansınız, ister bütünüyle sarı olsun ister beyaz altınla birlikte kullanılsın, her durumda yüzüklerinin modellerinin modern olmasına dikkat edin ki demodelik tuzağına düşmeyin.

Profile dikkat
Bu sene alyansların önden görünümü olduğu kadar profil görünümleri de önem kazanıyor. Yüksek profilli alyanslar sayesinde yüzükler her bakış açısından eşit derecede ilgi çekiyor ve parmaklarınız daha çok vurgulanmış oluyor. Hatta bayan alyanslarının profiline bir pırlanta bile eklenebiliyor. Böyle zarif ayrıntılarla kalın profilli alyanslar daha da ilgi çekici oluyor.

Hayallere ket vurmayın!
Biliyor musunuz, bu sene her trendin önüne geçen bir akım varsa o da alyans gibi olmayan alyanslar takmak. Alyanslarda alışılmışın dışında girinti ve çıkıntıların olması; iniş çıkışların aralarının pırlantalarla süslenmesi, yüzüğün normalden kalın ya da ince olması sizi şaşırtmasın.

 

Kaynak: http://dugun.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*