Son Haberler
Anasayfa / Vitrinler / Tamtur Seçmenin Püf Noktaları Neler

Tamtur Seçmenin Püf Noktaları Neler

Beyaz Altın & Platin
Tamtur pırlanta yüzükler genelde beyaz altın veya platinden yapılıyor. Çünkü bu metallerin pırlantayı daha iyi gösterdiği düşünülüyor. Yuvarlak, prenses ya da baget kesim pırlantaların ray biçiminde bir yatağa dizilmesi ya da tırnaklara oturtulması ile oluşan bu yüzükleri almadan önce bol bol model gördüğünüzden emin olun. Kafanızda ne istediğinize dair net bir fikir yoksa mağazada seçim yaparken zorlanabilirsiniz.

Yeşil & Kızıl Altın
Tamtur pırlantanızı klasik yeşil altınla mı alırdınız? Güzel fikir, çünkü belli periyotlarda bakıma götürmeniz gereken beyaz altının tersine yeşil ve kızıl altının bakımı daha kolaydır. Üstelik beyaz altında bulduğunuz modellerin tamamı hatta daha fazlasını yeşil veya kızıl altında da bulabilirsiniz. Alışverişinizde müvecherinizin sertifikasını almayı unutmayın!

Farklı İstekler & Farklı Modeller
Seçimlerinde farklı olmayı isteyen pek çok gelin adayı olduğunu biliyoruz. Siz de yerinde duramayan, farklılıktan hoşlanan sıradışı gelinlerdenseniz, bırakın yüzüğünüz de öyle olsun. Değişik motiflerin, farklı büyüklükteki taşların biraraya geldiği bu farklı modellerden seçecekseniz, Düğün.com’un sizler için hazırladığı Alyans Galerileri’ni gezmeden kararınızı vermeyin!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*