Son Haberler
Anasayfa / Vitrinler / Tekin Seyrekoğlu

Tekin Seyrekoğlu

Özgün çizgiler taşıyan koleksiyonlar üreten Tekin Seyrekoğlu, ilhamını doğadan alan kolye tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Tekin Seyrekoğlu Mücevherat; büyüleyici kristal yapısıyla masumiyetin ve saflığın simgesi kar taneleri ile zarafetin ve asaletin simgesi kuğuları stilize ederek yine eşsiz tasarımlara imza atıyor.

Yeni yıla özel hazırlanan tasarımlarda; her biri birbirinden farklı kristal yapısıyla büyüleyen kar taneleri ve zarafetin simgesi kuğu stilize ediliyor. İki doğa mucizesi, Tekin Seyrekoğlu imzasıyla ışıltılı bir şıklığa dönüşerek zarif boyunları süslüyor. Yılbaşı davetlerinde şıklığını özel tasarımlı mücevheriyle tamamlamak isteyenler için iki benzersiz alternatif…

Masumiyetin ve saflığın simgesi kar taneleri, Tekin Seyrekoğlu tarafından elmas, pırlanta ve altın kullanılarak tasarlandı. Pembe altın üzerine 0.22 karatlık elmas taşlar ile bezenen kar taneleri; 0.21 karatlık pırlanta ile işlenen mini melek kanatlarıyla birleşerek naif bir güzellik sergiliyor.

Asalet, estetik ve zarafetin doğadaki sembolü kuğu da Tekin Seyrekoğlu koleksiyonunda muhteşem bir tasarıma esin kaynağı oluşturuyor. Tasarım, pembe altın üzerine 0.12 karat elmas ve 0.12 karat pırlanta taşlarla bezenerek hazırlanıyor.

Tekin Seyrekoğlu, elit bir şıklık sergileyen tasarımları, mücevherde de kendi stilini yansıtmayı sevenlerin beğenisine sunuyor. Siz de yeni yıl davetlerinde sofistike bir baştan çıkarıcılık sergileyerek tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*