Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler 18 Şubat saat 14:01-20 Mart saat 13:02 arasında etkili olacak Güneş-Balık burcu seyir süresince, disiplinli bir şekilde çalışmakta ve sistemli hareket etmekte tabii ki fayda var. Başkalarının etkisi altında kalmamak için bu dönemde dikkatli olacağız. İyi niyetimizin kullanmasına izin vermeyeceğiz. Ayrıca sağlığımızı ihmal etmeyeceğiz. Grip, cilt hastalıkları, ayaklarımızın bakımına özen göstereceğiz. Güneş Balık burcu seyrinde, hayallerinize uygun gelişmeler olmuyor diye, nasılsa böyle gelmiş böyle gider diyerek kader kurbanı olduğumuzu düşünmeyeceğiz. Her doğan günün ne getireceğini kimse bilemez. Birileri tarafından izleniyor, bir yerler için düşünülüyor veya teklif verilmek için bekleniyor olabilirsiniz. Onun için size tavsiyem ne fazla alıngan, kırılgan ve endişeli olunuz ne de fazla iyi niyetli, fedakar davranınız. Her şeyin bir ayarı ve ölçüsü olsun. Böylece üzülmezsiniz, yanılmazsınız. Biliyorsunuz Merkür gölgeli günleri başladı. Ay sonunda gerileyecek. Yukarıdaki noktalara dikkat edersek, eksiklerimizi gözden geçirirsek, çalışma hayatımızla alakalı konular üzerinde dağılmadan akıllıca hareket edersek gayet iyi olur. Bu yılki Güneş geçişi, iki yıl önce olduğu gibi Venüs Balık burcu geçişi ile örtüşecek. Bu durum, sıkıntılarınızı azaltıcı, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayıcıdır. Güneş-Balık burcu sürecinin Şubat ayındaki etkili tarihleri: 21, 25, 26, 27 Şubat. Güneş-Balık burcu sürecinin Mart ayındaki etkili tarihleri: 1, 4, 10 Mart.

SATÜRN GERİ HAREKETİNİN TERAZİ BURCU İÇİN ANLAMI VE ETKİLERİ

18 Şubat saat 19:02- 8 Temmuz saat 08:12 tarihleri arasında Akrep burcunda gerileyecek Satürn siz Terazilere olan etkisini diğer burçlarda olduğu gibi dört tarih başlığında ele alacağım. Tarih aralıkları aynı olsa da, yansımaları ve dikkate alınacak noktaları farklı olacaktır. Birlikte gözden geçirelim.

12 Mart dönemine kadarki süreç boyunca, mali konularda iyice odaklanmakta ve işinizle ilgili meseleleri akıllıca gözden geçirmekte, eksiklerinizi tamamlamakta, çıkarlarınızı gözetmekte yarar var. Sağlık harcamaları özellikle bu dönemde yüksek olabilir. İşinizle ilgili tatminsizlik, kazanç anlamında yetersizlik sizi rahatsız edebilir. Ancak önünüzü görmeden başka bir iş tercihinde bulunmak yanlış olur. Paranızı genelde kişisel bakımınız veya tedaviniz için kullanabilirsiniz. Bütçenizi aşmayınız.

12 Mart-20 Nisan tarihleri arasında maddi çıkarlarınızı mutlaka gözetiniz. İlişkinize, iş ortaklarınıza ve aranızdaki alışverişe dikkat ediniz. Gerilimli bir dönem olabilir. Partneriniz veya iş ortağınız sizi düşünmeksizin kararlar verebilir. Eğer bekarsanız, karşınıza çıkacak kişinin mali durumuna dikkat ediniz. Bazı kişilerle özellikle partnerinizle aranızda maddi ve manevi anlamda sorunlar yaşanabilir. Ani kararlardan kaçınmakta, gözden geçirmelerde bulunmakta yarar var.

20 Nisan-31 Mayıs döneminde kimlerle maddi yönde veya ilişki anlamında alışverişiniz varsa mutlaka dikkatli olunuz. Bütçenize göre hareket ediniz. Bir borcun altına girmek, kazancınızı aşacak kararlar vermek yanlış olur. Evdeki hesabın çarşıya uymadığı zamanlardır. Aman dikkat.

31 Mayıs-13 Temmuz tarihleri arasında yolculuklar özellikle yaz dönemi için tatil planları, yazlık eviniz varsa onun masrafları, yenilikler anlamında bir hayli aktif dönem. Ancak Satürn geri hareketi nedeniyle mali konularda bütçeyi aşmamakta yarar var. Yeni girişimlerde özellikle yarar-zarar hesabı iyi yapalım. Ticari konularda yabancılarla alakalı işlerde dikkati elden bırakmayalım. Ortaklık ilişkilerinde ise, başkalarına güvenip yola çıkmayalım. Biz kendimize bakalım.

Mutlu haftalar diliyorum. Şansınız bol, huzurunuz yerinde, mutluluğunuz daim olsun. Gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*