Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler güne, Ay-İkizler burcu seyri altında başlamaktasınız. Saat 03:02 Ay-Mars, saat 13:39 Ay-Merkür görünümleri, yüzeysel düşünmekten ziyade mantıklı ve dağılmadan hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor. Kendi bildiğinizin doğru olduğunu iddia etmek yerine, gerektiğinde başkalarının da görüşlerini almalısınız. Başınıza buyruk düşünmemeli, etraflıca bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız. Çünkü bunun tam tersi bir durum, haklı olduğunuz konularda, haksız duruma düşmenize neden olabilir.

 

Çevrenizle koordine hareket etmeli, dağılmamalı, belli bir nokta üzerinde odaklanmalısınız. Aynı anda iki veya üç işi birden yapmanız gereken bugün, liderlik yeteneğinize ve güçlü bir planlamaya fazlasıyla ihtiyacınız olabilir. Amaca yönelik faaliyetleriniz için kısa bir gezi veya yoğun bir haberleşme gün boyu sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Saat 20:47-20 Ocak saat 12:44 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.

 

Kendime geç kalmamak için, belki de bu kadar erken başladım hayata. Belki de bu yüzdendir, Her zaman umut vardır diyerek gülümsedim yarınlara. Biliyorum ki, kendiyle barışık olan savaşmaz bir başkasıyla………..iremSU

 

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.

 

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*