Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler Merkür 23 Şubat saat 11:41-17 Mart saat 22:03 arasında Balık burcunda gerileyecek. Gölgeli günlerimiz 16 Şubat tarihinde başlayacak. Demek oluyor ki, Şubat ayının ortası itibariyle çalışma hayatımız, sağlığımız, yerleşim, eğitim, yenilik anlamındaki kararlarımızı iç gözlemde bulunarak gözden geçireceğiz. Eğer çalışmıyorsak, günlük hayatta nelerle uğraşıyoruz, kendimize özen gösteriyor muyuz, hayatımızı nasıl geçiriyoruz? İnsanlara yaklaşım biçimimiz nasıl? Merkür-Balık burcunda gerileyeceğine göre, acaba çok mu fedakarız, bu yüzden mi hayal kırıklığı yaşıyoruz? Çok mu detaycıyız yoksa çok mu rahat biriyiz? Her türlü ilişkide kurban mıyız yoksa köle mi? Çalışıyorsak, işimizden memnun muyuz? Çabuk mu dağılıyoruz? İşimizde, günlük hayatta odaklanma sorunu yaşıyor muyuz? Her şeyden önemlisi sağlıklı mıyız?

Sigara veya zararlı alışkanlıklarımız var mı? kontrollerimizi her sene yaptırıyor muyuz? Bütün bu sorular aslında bir çok pürüzü, problemi, olan durumu, olabilecekleri tespit etmemizde, ona göre dikkatli olmamızda yardımcıdır. Tabii ki bizler geri hareket dendi mi hemen olumsuz ele alıyoruz.Oysaki hayattın koşturması içinde çoğu zaman fark edemediğiniz, bazen umarsız davrandığımız bazen de çok fazla irdelediğimiz, hassasiyetle ele aldığımız nice durumlar söz konusu. İşte şimdi bunlara bir bakma,mercekleme zamanı. Yeniliklere göz gezdirme, eksiklerimizi tamamlama vakti. Bir mola gibi. Bu molada, bazen hiç hesapta olmayan durumlar da yaşanabilir. Bunlar uyarıcıdır. Bu uyarıları dikkate almakta yarar var.İşlerimizi yaparken, kullandığımız gereçleri bir kontrol edelim, kişisel bakımımıza özen gösterelim. Masaj, yoga, mistik faaliyetler, müzik, dans, sanat, yazmak gibi aktiviteler rahatlamamızı sağlayabilir. Hayati kararlar vermeyelim. Uygulamaya dökmeden önce analiz edelim. 26 Şubat tarihinde Venüs Balık burcunda seyrine başladığında şifa, huzur ve dinginlik her anlamda sizi rahatlatıcıdır. Not: Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilinde görülmektedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir.

Merkür geri hareket döneminin iç gözleminizi güçlü kılmasını diliyorum. Güzel yüreğiniz her zaman mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*