Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler saat 10:37 olana dek, hem kendiniz hem de ilişki konularında şöyle adil bir çerçeve içinde düşünmeye çalışmanın göstergesidir. İçinizdeki ses, -sakın kendine engel koyma diyerek sizi uyarır. Düşünceleriniz ve inancınızla ve de tüm gayretinizle olan bitene bakmaktan yanasınızdır.

Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığı, sıra dışı ve son derece kontrollü bir partner nedeniyle aranızda yaşanan çekişmenin işaretçisidir. Bir yandan kendi arzularınız sizi itekler diğer yandan ilişkiniz sizi kendine çeker. Aradaki çekim gücü öylesine yoğundur ki, aklınızın almadığını yüreğiniz size emreder. Saat 10:37-1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte, ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, sen ve ben demek yerine biz olmak yolundaki sorunlarınızı veya durumunuzu gözden geçirmekte yarar vardır. Kişiliğinizin zayıf ve işlemeyen, size faydası dokunmayan kısımlarını onardığınızda bireysel açıdan güçlendiğinizi fark etmeniz mümkündür.

Saat 15:37 Venüs-Neptün kavuşumu şifalandırıcıdır. Endişelere neden olan, sizi zayıf ve güçsüz bırakan, bağımlılıklarınızdan kurtulmanızı sağlayabilir. İş ilişkilerinizi, çalışma yaşamınızı düzene kavuşturacak gelişmeleri işaret edebilir. Size tavsiyem yorgunluk, beslenme, aşırı endişe, sürekli kafanızı bir şeylere takmaktan uzak durun. Kendinize hobiler edinin. Mesela evcil bir hayvan edinmek, ihtiyaç sahibi insanlara destek olmak gibi. Dansa başlayın mesela. Bu sizi kilo almaktan koruyabilir. Bunlar sadece minik tavsiyeler. Siz de kendi yaşam stilinize göre uygulamalarda bulunabilirsiniz.

Hayat bir devran,,,içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*