Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler, saat 19:34 olana dek devam edecek Ay boşluk etkisi altında ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, sen ve ben demek yerine biz olmak yolundaki sorunlarınızı veya durumunuzu gözden geçirmekte yarar vardır. . Kişiliğinizin zayıf ve işlemeyen, size faydası dokunmayan kısımlarını onardığınızda bireysel açıdan güçlendiğinizi fark etmeniz mümkündür.

Saat 15:38 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, şu andaki mevcut sorunlarımızdan bir şekilde kurtulma arzumuzun ve güce yeniden kavuşma ihtiyacının göstergesi. Kişi ister ailevi ister özel anlamda olsun sağlıklı ve güvenli yaşamaktan yana. Yeni bir düzen kurduysa başarılı bir şekilde onun devamını isteyebilir. Daha iyi imkanlarda yaşamak adına gayret göstermelidir. Bu görünüm sizin tekrar yapılanmanızda destekleyici olabilir.

Saat 19:34 Ay-Akrep burcu geçişinde, karşınızdaki insanın ne düşündüğünü ve ne yapmaya çalıştığını anlamanız son derece önemlidir. Bu sadece insan ilişkilerinde geçerli olmayıp, gün boyu yaptığınız her işte veya karşınıza çıkan her olayda, parasal mevzularda geçerlidir.

Saat 22:31 Güneş-Satürn görünümü, hayatımızın mutlaka sağlam temeller üzerine oturtulması gerektiğini bize hatırlatıyor. Bir yandan para meseleleri diğer taraftan şartlarımızın kısıtlı oluşu, bizi yeni arayışlara mecburen itiyor. . Fakat Satürn geri harekette. İyice bakmak lazım durumlara.

Not: Mart aylık yorumlarınızı Cuma akşamı yayınlayacağım. Bilginiz olsun isterim.

Evinizde HUZUR,gönlünüzde MUTLULUK,dilinizde TAT,BİR GÜN DEĞİL,BİR ÖMÜR BAKİ OLSUN Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*