Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler gün boyu Akrep burcunda ilerleyecek Ay ve diğer gezegenlerle yapacağı görünümler, parasal konuları, sahip olunan her şeyi, biriktirme ve kazanma olgularını çok daha fazla önemsememizi sağlıyor. Burada bir başka önemli husus, ailemizin güvenliği ve ruhsal açıdan geleceğimizi garanti altına alma içgüdümüzün bugün yükselişe geçmesidir. İşte bunu sağlamak için doğal olarak kazanma hırsımız büyüktür. Etrafımızda olan bitene kulak kabartırız, kim ne yapıyor veya nasıl bir yöntemle başarı elde ediyor takip ederiz. Güçlü insanlarla irtibatta bulunmak isteriz. Belki biz direkt olarak onlardan yardım istemeyiz ancak bize doğru yönelen olumlu bir teklifi de geri çevirmeyiz. İşlerimizi somutlaştırmak niyetimiz yüksektir.

Çünkü gerçeğe dönüşmeyecek boş işlere ayıracak zamanımız yoktur. Eğer ilişkilerimizde maddi açıdan risk unsuru varsa bunu ortadan kaldırmak için gayret gösterebiliriz. Parasal tutku veya ilişkilerde ipi elinde tutan taraf olmak arzumuz bugün açık seçik bellidir. Çıkarlarınıza uygun şekilde hareket etmenizi sağlayıcıdır. Bu çıkar ister özel ilişkinizdeki sevgi paylaşımı olsun isterse iş ortaklarınızla aranızdaki alışveriş hiç fark etmez. Önemli olan aklı başında düşünmek ve yarar-zarar hesabını iyi yapmaktır. Bazen öyle bir hırslanır ki insan, gözü dünyayı görmez. Beklemeye tahammülü olmaz. Fakat sonrasında pişmanlık duyulacaksa bir kaşık suda fırtına koparmanın ne anlamı kalır ki?

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*