Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

 

Sevgili Teraziler, Cuma günümüz saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Uyum konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğinin işaretidir. Ayrıca bu etki altında iç dünyanızda kendinizi oldukça keyifsiz ve cansız hissetmeniz mümkündür. Bunun en önemli nedeni geleceğiniz ve gereksinimleriniz adına duyduğunuz kaygılardır. Gerek iş, gerek özel yaşamınızla alakalı mevzularda tam bir güvenlik içinde olmayışınız doğal olarak kafanızın içindeki soruların da cevapsız kalmasına neden olmaktadır. Kök salmak istediğiniz halde hep aynı sıradan bir ortamda ve sıradan sorunlarla boğuşmak zorunda kalmak ve geriye dönüp baktığınızda aslında çok fazla ilerleyememiş olmak sizi bugün biraz daha fazla etkileyebilir. Evet çaresiz değilsinizdir, sağlığınız bir şekilde yerindedir, az ama öz dostlarınız vardır fakat bunlar sizin gibi özel biri için yeterli midir? Hayır değil. Fakat gelin görün ki, bir yandan sorumluklarınız diğer yandan kendi içindeki yalnızlığınız oldukça hüzün vericidir. Öncelikle şunu söylemek isterim ki, bu hassas hissedişler boşluk etkisi altında normaldir. Bu durumu artıya çevirmenin yolu ne olursa olsun güven duygunuzu ayakta tutmakla mümkündür.

 

Saat 19:57 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Mars kavuşumu Ay-Boşluk etkisi altında oluşacağı için, başta çalışma hayatımız ve hepsinden önemlisi sağlığımız çok kıymetli. Bizi yorabilecek veya gereksiz yere fedakarlıkta bulunduracak kararlardan kaçınalım. Günlük hayatta işlerimizi düzgün bir şekilde yapmaya gayret gösterelim. Bir takım meseleler üzerinizde hassasiyet yaratabilir. İlişkiniz, iş ortaklığı, partnerinizle alakalı konuları gözünüzde büyütebilirsiniz. Bunlar doğaldır. Ancak akışta kalmak, kendinizin farkında olmak son derece faydalıdır.

 

Saat 21:17 de Ay-Kova burcuna geçişi aşk hayatınız, çocuklarınız ve yaşamsal ifadenizle alakalı her konuda sizi destekleyici ve yüreklendiricidir. Bu saat itibariyle arkadaşlarınız, sevdikleriniz, hobileriniz ön plana gelmeye başlar. Böylelikle günün ağır havası dağılmaya başlar.

 

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,

Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

 

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

 

irem SU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*