Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler yeni haftamız saat 04:42 Ay-Neptün görünüm etkisi altında başlıyor. Karar vermekte zorlanmanıza neden oluyor. Özellikle iş hayatı, sağlık, evimiz ve ailemizi ilgilendiren konularda ani kararlar almamalıyız. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, yolunda gitmeyen ilişkimiz, iş ortaklığımızla alakalı meselelerin aslında gözümüzü dört açmamız gerektiğini gösteriyor. İstikrarsız bir şeyin devamı mümkün olmaz diye düşünebiliriz. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, ilişkimiz, iş hayatımız veya bazı meseleleri kendimize göre ele aldığımızı gösteriyor. Ancak evdeki hesap çarşıya uymuyor. Bu da bizi bir hayli tedirgin ediyor.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, her durumu kendi bildiğimiz şekilde ele almamıza, farklı bir şeyler yapmak, yenilikte bulunmak istememize neden oluyor. Eğer aklımız başımızda iyice düşünürsek yanlış bir karar almamış oluruz.

Saat 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimiz 14 Şubat ve yakınlarında ele aldığımız, çalışma hayatımızı, sağlığımızı ilgilendiren konular üzerinde tekrar durmamıza neden oluyor. Eğer hala belirsizlikler devam ediyorsa, karar vermekte zorlanılıyorsa lütfen iki hafta daha bekleyiniz. Hele bir durumlar netleşsin. Gözden geçirmelere devam ediniz.

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, Temmuz ayından bu yana, eğitimden iş hayatına kadar düşünülmüş, yaşanmış ve karar verilmiş meselelerle ilgili gelişmeleri işaret ediyor. Ancak biz yine de iyice bir düşünelim. Acele etmeyelim.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, iş hayatımız, bazı yakınlarımız, sağlığımız, yolculuk, başvurularımızla alakalı konuları işaret ediyor. Ancak abartılı kararlar vermemek için bilinçli olmak durumundayız.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*