Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler saat 02:13 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyen Ay gün içinde, evimiz veya ofisimizdeki işlerin yoluna konulması anlamında sizi destekleyicidir. Ancak sürekli sorumluluklarımızın baskın oluşu bizi yıldırabilir. Ev alma, kiralama, satma gibi konular üzerinde durulabilir. Yatırım yapacaksak mutlaka piyasanın durumu gözden geçirilmelidir. Evimizin ihtiyaçlarına öncelik verebiliriz.

Saat 07:51 Ay-Neptün olumlu görünümü, tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi işlerde destekçinizdir. Saat 14:28 Ay-Uranüs zorlu görünüm altında, hayata bir kere geliyorum, sürekli bir şeyleri idare etmek, düşünmek zorunda kalmak ne sıkıcı diye içinizden geçirebilirsiniz. Ne yana dönseniz, sanki bir garip sürpriz sizi bulur. Ve bütün bunlarla uğraşacak kişi de sizsiniz. O zaman bu saatlerde şöyle derin bir nefes alın ve kendinize sahip çıkın lütfen.

Saat 21:15 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Olur olmaz yere kimi zaman korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.

Hedefinize kolayca ulaşmanız için yolunuz aydınlık, Ömür boyu mutlu olmak için şansınız açık olsun. Huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*