Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler cumartesi günümüz, saat 07:08 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle başlayacak. Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda fikirsel alışverişi önemsediğinizi gösterir. Size göre eğer partnerinizle konuşabiliyor, birlikte hareket edebiliyor, birbiriniz üzerinde baskı kurmadan el ele yürüyorsanız, böyle bir ilişkiden vazgeçmek kolay değildir.

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, hayatınızı yakından ilgilendiren her konuda değişime ne kadar istekli olduğunuzu gösteriyor. İnsan böyle bir enerji sayesinde kısıtlanmak istemeyecektir. Dilediği gibi yaşamayı tercih edecektir. Haberleşerek, yazışarak, bir araya gelerek sevdiklerinizle bağlantı kurabilirsiniz. Farklı olana duyduğunuz özlem bir hayli yükselecektir.

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu, sürprizlere açık, heyecan verici bir tanışmanın işaretçisi olabilir. Siz veya sevgiliniz birbirinizi şaşırtmayı, mutlu etmeyi bilirsiniz. Bugün hiçbir şeyin sizi rahatsız etmesine izin vermezsiniz. Günü, kafanıza göre geçirmeyi tercih edersiniz.

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü, yeni bir yere yerleşim, yenilik anlamında düşünülen işlerin uygulanması, ortaya konması ve yürürlüğe girmesi için aceleci davranmayalım.

Bir takım kişiler veya dikkate alınması gereken ayrıntılar zaman alıcı olabilir. Bu hevesimizi kırmasın. Sadece hazır olana kadar akıllı hareket etmek durumundayız. Bu görünüm, arzu ettiğiniz değişimlere ne kadar hazır olduğunuzu, eksiğiniz olup olmadığını bir daha kontrol etmeniz gerektiğini söylüyor.

Saat 16:13 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, parasal ve aşk hayatınızla ilgili konulara daha fazla eğilmenizi sağlar. Bazı şeyler sizi düşündürür. Bunları devre dışı bırakarak nefes almak istersiniz.

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle …

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*