Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler saat 03:29 Ay-Neptün kavuşumuyla yeni haftanın ilk gününe adım atıyoruz. Problemlerimiz olsa da, bu enerji yaşam sevincinizi ve hayata olan inancınızı yükseltici bir etki yaratabilir.

Saat 08:42 Venüs-Satürn görünümü, dikkatimizi oldukça çekecek. İlişkiniz ve parasal konularda ciddiyet ve sorumlulukları baskın şekilde kendini hissettirir. İlişkilerinize bir daha, bu sefer akıllıca bakmanız, doğru mu, sağlam mı diye iyice incelemeniz gerekir. Bu görünümün etkisi altında, geçmişe dönük düşünmek, bir çok şeyi gözden geçirmek gereği duyarsınız. Özellikle iş yaptığınız insanlara, kurduğunuz bağlantılara dikkat ediniz.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, kişinin eğitim veya iş hayatı ile ilgili yapılacak sınav veya yerleşim yeriyle alakalı değişimler konusunda çok iyi düşünmesi, bilgilerini tekrar bir kontrol etmesi gerekiyor. Eğer ileride belli bir rolün, hayatın içinde sıkışmak, verimli olmayan bir yolda zaman kaybetmek istemiyorsanız lütfen iyice düşününüz. Rehavete kapılmadan gerçekçi temeller üzerine inşa edilmiş bir hayat kurabilmek için durumunuzu iyice gözden geçiriniz. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü partnerinizle olan iletişiminizi güçlendiricidir. Birbirinize destek vermeniz, hayatı birlikte kotarmaya çalışmanız, el birliğinde bulunmanız gayet olumludur. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşum etkisi altında, iş yerinde veya günlük hayatta birilerinin sözünden, davranışlarından çabucak etkilenebiliriz. Her şeyi kafamıza takmayalım. Mücadele gücümüzü yavaşlatıcı ve kararlılık gücümüzü azaltıcı olsa da, biz hedefimize varmak için gerçekçi olmamız, akıllı davranmamız gerektiğini bilelim.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de göz ardı etmememiz son derece önemlidir. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. Kaçmakla veya problemi yok saymakla kökünü kazıyamazsınız. Ortada bir sorun varsa, çözümlemek de bizlere düşüyor. İşte boşluk etkisi altında kişi problemini çerçeve içine aldığında aksayan noktaları rahatlıkla tespit etmiş olur.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

 

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*