Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler yeni bir güne adım atarken iki önemli görünüm bize eşlik edecek. Bunlardan ilki saat 08:00 Merkür-Pluto olumlu açısıdır. Oluşan bu görünüm, bilinçaltımızdaki yoğun duyguları yüzeye çıkarıyor ve güzelliklere sahip olma hevesliliğimizi çoğaltıyor. Sevdiklerimizi yanımızda görme arzumuz büyüyor. Size sevgiyle yanaşan insanları gönülden kucaklamanızı destekliyor.Ayrıca gerek sağlık gerek ailevi konular ve gerekse çalışma hayatımızı ilgilendiren meseleler üzerinde derinlikli düşünmemizi sağlıyor. Ay, tüm gün boşlukta olacağı için öyle pek etkili bir gelişim söz konusu olmayabilir veya bizim yeni bir şeye adım atmamız doğru olmayabilir. Rutin işlerimize ağırlık vermekte yarar var.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü, çalışma hayatımız, yaşamımızla ilgili düzene konması gereken işler, sağlığımız, parasal konulardaki kararlarımızın ciddi ve uzun vadeli olarak gözden geçirilmesini sağlıyor. Olan durumları hale yola koymak veya yeni bir adım atabilmek için öncelikle gerçekçi olmamız gerekiyor. İşte bu gerçekliği göz önüne alarak hareket edenler yenilik anlamındaki uygulamaları Mart ortası ve aşağıdaki 28 ve 29 Mart tarihlerinde yürürlüğe koyabilecekler. Bugün Ay tüm gün boşlukta olduğu için doğal olarak bir start veremiyoruz. Günü kendi içinde gözlemde bulunarak değerlendireceğiz.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir….

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*