Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler saat 05:35-12:07 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince, ilişkimizde aksayan her ne varsa veya bu süre içinde karşımıza çıkan problemleri şöyle bir gözden geçirelim. Detaylara bakalım. Sanki önümüzde bir resim varmış da, onu yakından inceliyormuşuz gibi. Bu inceleme belki de daha önce fark etmediğimiz noktaları görmemizi sağlayabilir. Sevgilimize, eşimize, iş ortağımıza odaklanalım. Ne söylüyorlar, ne yapıyorlar, ne düşünüyorlar bunlar üzerinde bir düşünelim.

Saat 12:07 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, hem başkalarının hem de bizim, kendimizi garanti altına alma eğilimimizi işaret eder. Bir ilişkiden, bir işten, bir girişimden neler kazanabiliriz veya kaybedebiliriz bunları hesap etmemiz daha kolay olacaktır. Kısaca menfaatlerimizi iki gün boyunca önemsemeye başlayacağız. Yaş tahtaya ayak basmamaya çalışacağız.

Saat 17:12 Ay-Neptün olumlu görünümü, hem başkalarıyla olan münasebetimiz hem de düzenlenmesi gereken bazı meseleler üzerinde sakince düşünmeyi sağlıyor. Ancak bu sakinlik, içinde bulunduğumuz durum ve ruh haline göre değişecektir tabii ki. Eğer bir borç veya borca ihtiyaç durumunuz varsa, doğaldır ki, bunu nasıl ve hangi yolla elde edebileceğinizi düşünürsünüz. Belirsizlik içeren her mesele üzerinde dikkatlice durmak gerekir.

Saat 20:17 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, tüm burçları farklı alanlarda kararlı olmaya, hedefinize uygun uzun vadeli düşünmenizde veyahut hedefler belirlemenizde yardımcı oluyor. Sizler için anlamı, öncelikle sağlık, ev, ilişki, çalışma yaşamı, geleceğinizi ilgilendiren hususlarda olacaktır. Öncelikle şu an oturduğunuz yerden memnun musunuz, ailenizle bir probleminiz var mı, bir yer almayı veya satmayı mı düşünüyorsunuz, sağlığınız yerinde mi, düzeltmeniz gereken en başlıca probleminiz veya şikayetiniz nedir? Çalışma hayatınızla alakalı bir probleminiz var mı? Neler düşünüyorsunuz. Bunları uzun vadeli olacak şekilde kafamızın içinde derlemek lazım. Özellikle ilişki ve güvence meseleleri önemli. Çünkü mart ortasında karşıt burcunuzda ilerleyecek Mars, ilişkide ani kopmalara ve yeni bir yol ayrımına gelinmesine neden olabilir. Şimdiden her bir durumu kararlı bir şekilde ele alınız, yeniye yer açmak için, eski problemlerinizden kurtulunuz.

Gününüz arzuladığınız gibi güzellikler içinde geçsin. Huzur yanınızdan hiç eksik olmasın. Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*