Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Terazi

Terazi

Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde cumartesi gününe merhaba diyeceğiz. Saat 04:58 Ay-Chiron, saat 09:20 Ay-Pluto ve saat 10:13 Ay-Mars ile olumlu görünümleri günün ilk üç enerjisi olarak dikkat çekiyor. Bunların tümü, sizi yakından ilgilendiren ve aklınızı meşgul eden konular üzerinde moralinizi yükselticidir. Hedefiniz büyük bunu biliyoruz. Yorulmamak için gücünüzü en iyi şekilde toplamalısınız. Kaçış göstermeden ve asla bıkmadan hedefleriniz yönünde düşününüz. Eğer bir yola adım atacaksanız, yeni bir yaşam kurmak istiyorsanız, tutarlı olmak şarttır. Planlarınızı en ince ayrıntısına kadar hesaplayınız. Sonrası kendiliğinden gelecektir. Karmaşık yolları değil, güvenli olanları tercih etmeyi sakın unutmayınız.

Saat 18:14 Mars-Satürn olumlu görünümü, hem çalışma düzenimiz hem sağlığımız hem mali konuların bir hayli önemli olduğunu ve bütün bu alanlardaki her bir noktayı önemsememizi sağlıyor. Görünüm olumlu gibi dursa da, öncelikle kendimize karşı sorumluluklarımız olduğunu bilmeliyiz. Sözgelimi finansal hayatımız. Parasal konularda akılcı olmamız, derinlikli düşünmemiz, ilişkilerimizi, alışverişlerimizi, yatırımlarımızı, hesabımızı bilmemiz lazım. Sağlığımız önemli. İster evde yaşayalım ister çalışalım, hangi yaşta olursak olalım kendimize dikkat etmeyi bilelim. Bu görünüm hem kazancınla ilgili konularda geleceğini düşün hem de kendine dikkat et demektedir. Çok fazla çalışmak, gereğinden fazla yükün altına girmek veya endişe insanı bir hayli yıpratabilir.

Not: Merkür Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilindedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir. Bugün fırsat bulduğunuzda Şubat aylık yorumunuzdaki Merkür-Balık burcu geri hareket bölümünü mutlaka gözden geçiriniz.

Cumartesi gününüz, arzu ettiğiniz şekilde olumlu ve huzurlu geçsin. Mutlu ve keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*