Son Haberler
Anasayfa / Balayı / The Marmara Bodrum'da Tatlı Hayat

The Marmara Bodrum'da Tatlı Hayat

The Marmara Bodrum Dolce Vita Suiti ile misafirlerine yaşam salonundan terasına 300 metrekarelik bir kullanım alanı sunuyor. “Dolce Vita/ Tatlı Hayat” Suiti, adına özgü donanımı ve minimalist lüks anlayışıyla Bodrum’da tatil keyfinin tanımını değiştiriyor.
 
Dünyanın en seçkin otellerine verilen “Five Star Diamond Award” ödülüne sahip, “Small Luxury Hotels”in Türkiye’de ilk üyesi olan The Marmara Bodrum, Dolce Vita Suiti’yle  adına özgü donanımı ve minimalist lüks anlayışı tasarlanmış yaşam alanları ile misafirlere Bodrum’da bohem bir atmosfer sunuyor.  Dolce Vita Suiti, 35 metrekare yatak odası, 45 metrekare yaşam salonu ve 220 metrekare terası ile toplam 300 metrekarelik bir kullanım alanına sahip.
 
Eğlencenin tam kalbinde, gözlerden uzak!
Bodrum’da tatil anlayışına ayrıcalıklı bir soluk getirecek olan Dolce Vita suitte, transparan cam ile seperasyon sağlanıyor. Oda ile bütün izlenimi yaratılmış banyo bölümü isteğe göre jaluzi ile ayrılıyor. Dolce Vita’nın terasında gözlerden uzak tamamen kendisine özgü bir atmosfer yaşanıyor. Sevdikleriyle keyifli anlar yaşanacak oturma alanı ve hemen yanında muhteşem Bodrum manzaralı jakuzi misafirleri beklentilerin ötesinde bir keyfe davet ediyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*