Son Haberler
Anasayfa / Vitrinler / Topal Jewellery

Topal Jewellery

Butik değerlerden uzaklaşmadan dünya çapında işlere imza atan bir marka Topal Jewellery.

Eşsiz tasarımlarıyla bir dünya markasına dönüşen Topal Jewellery, her zevke hitap eden birbirinden şık mücevherlerle İngilizleri büyülüyor.

Topall, ürünlerini dünyanın en prestijli mağazalarından biri olan Harrods’da satışa sunan ilk Türk markası oldu. Topall markalı ürünler,  İngiltere’nin başkenti Londra’nın sembollerinden 176 yıllık lüks alışveriş merkezi Harrods mağazalarında satılıyor.  Ayrıca dünyanın önde gelen bir diğer markası Harvey Nichols’ın hem Türkiye hem de İngiltere mağazalarında Topall’ın şık tasarım örnekleri satışa sunuluyor. Satışa sunulan ürünlerin fiyatları ise bin ila 40 bin dolar arasında değişiyor.

Birbirinden şık ve eşsiz tasarımlar

40 yılı aşkın aile mirasının verdiği birikimle klasikten moderne her zevke hitap eden Topal Jewellery, dünya jet-setinin önemli isimlerinin de beğenisini topluyor. Müşterilerine 15 günde bir yeni modeller sunan Topall, ayrıca yılda en az bir kez Osmanlı ve Türk kültürlerinden esinlenerek tasarladığı koleksiyonları ile beğeni topluyor. Mücevher üretiminde kaliteyi ön planda tutan Topall pırlantalarını dünyanın en kaliteli asortileri arasından seçiyor ve başarılı tasarımcılarıyla eşsiz örnekler sunuyor. Kalıplaşmış çizgilerden uzak tasarımlarıyla sürekli kendini yenileyen ve butik değerlerden uzaklaşmayan bir yol izliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*