Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Ünlü Spikerin Hediyeye Tepkisi

Ünlü Spikerin Hediyeye Tepkisi

Kanal D spikeri İrfan Değirmenci, kendisine hediye gönderen firmayı canlı yayında rezil etti…

Gece haber merkezine geldiğinde masasının üstünde bir kutu gördüğünü dile getiren Değirmenci, ”Kutunun içinde gömlek ve kravat vardı ve birde kartvizit vardı, kartın üstünde İstanbul Deniz Otobüsleri yazıyordu.

İDO’nun çok değerli basın müşaviri ve genel müdürü düşünmüşler bana böyle bir hediye göndermeye karar vermişler heralde. Çok teşekkür ederim çok naziksiniz ama böyle şeylere hiç gerek yok. Ben üzüldüm açıkcası, böyle hediyeler göndermeye gerek yok.” dedi.

Hediye Göndermek Adet Olmuş Memlekete

Değirmenci, konuşmasını ise şu şekilde devam ettirdi;

”Biz İdo ile ilgili haberleri de veriyoruz, kötü haberleri de veriyoruz. Biz gazetecilerin görevi bu ”diyen başarılı sunucu, ”ama haklısınız hediye göndermek de adet olmuş memlekette.”

Hediyeyi İzleyicisine Yollayacak

”Ben bu sabah bu hediyeyi İdo’ya geri gönderecektim ama az önce Erzurum Yakutiye’den bir izleyicimizin mesajını gördüm. ”İrfan Bey çok şık giyiniyorsunuz. Eğer küçülenleriniz de varsa bana gönderebilir misiniz acaba ;? Mahallede benim de güzelce, temizce giyeceğim kıyafetlerim olsun.” diyen bir genç izleyicimiz var. Eğer müsadeniz de olursa ben bu hediyeyi İdo yerine Erzurum’a bu izleyicimize göndermek istiyorum. Bir kez daha teşekkür ederim hediye için.”

İdo Basın Müşavirliğinden Açıklama

”Yanlış anlaşılmaya sebebiyet veren hediye gönderimiz ile ilgili açıklık getirmek istiyorum. Her sene yılbaşında biz çalışanlara geldiği gibi bizlere kurumsal ilişkileri pekiştirme amaçlı Basın Müşavirliği olarak, çikolata, maket gemi veya gömlek gibi küçük hediyeleri uzun senelerdir listemizde bulunan kişilere gönderiyoruz.

Olumlu veya da olumsuz haber yapılması ile alakalı bir durum değildir. Kurye anlaşmaları ve ofis tadilatı nedeni ile yılbaşında gönderemediğimiz ürünleri yanlız bu ay başında dağıtabildik.

Yıllara yayılan düzenli bir uygulama olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*