Son Haberler
Anasayfa / Genel / Vestel'den Mart'ta ev döşeyenlere

Vestel'den Mart'ta ev döşeyenlere

Vestel’in “çeyiz kampanyası” ile XL buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini birlikte alanlar 106 ekran Full HD LCD TV’ye para ödemiyor.

Mart sonuna kadar geçerli olacak kampanyayla Vestel’den üçlü çeyiz seti alan tüketiciler görüntünün tozunu alan Pixellence teknolojili Full HD LCD TV kazanıyor.

Vestel’in yıkama, kurutma ve enerjide AAA sınıfı bulaşık makineleri kolay kullanım, hijyen üstünlüğü ve 20 dakikaya kadar düşen yıkama süresiyle zaman tasarrufu sağlayarak, tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına cevap oluşturuyor.

Twinjet Plus teknolojili Vestel çamaşır makineleri çamaşırı 12 dakikada yıkayıp A sınıfına oranla yüzde 50 enerji tasarrufu sağlarken, akıllı kapı tasarımı, kolay ütüleme fonksiyonu ve 8 kg yıkama kapasitesiyle hayatın hızına yetişen çözümler sunuyor.

Vestel XL nofrost buzdolapları ise geniş hacmiyle aylık alışverişi tek seferde yapmaya imkân tanırken, kullandığı çevre dostu R600 gazı ve A enerji sınıfı olması sayesinde doğanın korunmasına en az tüketicilerin bütçesini koruduğu kadar özen gösteriyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*