Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / Villeroy Boch

Villeroy Boch

Dünyanın en köklü ve tanınmış karo, seramik ve banyo markası Villeroy & Boch, neo-barok trendlerini zengin tasarım anlayışıyla buluştu.

Klasikleşen Villeroy & Boch tarzı ve tasarımının en görkemli yansımalarından olan Memento New Glory, eşsiz ve büyülü bir banyo keyfi vaat ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda büyük beğeni toplayan New Glory karo serisinin, günümüz neo-barok trendlerini zengin bir tasarımla yan yana getirdiği Memento lavabo ile birleşmesinden; uyumu ve etkisiyle göz dolduran bu seri doğdu…

Bu yıl Villeroy & Boch zevk ve ihtişamdan ilham alarak daha da cazip hale getirilen Memento New Glory Platinum, sınıfında büyük bir değişime öncülük ediyor. Yüksek kaliteyi imzası ile taçlandıran Villeroy & Boch, platinin eşsiz ve seçkin yapısıyla banyo konseptinde yepyeni bir sayfa açıyor.

Lüksün Yeni Gözdesi İçin Gerçek Platin

Villeroy & Boch yeni lavabosu Memento Platinum çiçek desenine getirdiği sıra dışı yorumuyla, banyosunda özel olduğunu hissetmek isteyenlere sesleniyor. Memento New Glory, tarih ve avangardı bir araya getirerek lüks banyolar yaratıyor. Minimalist düz hatları, özel çiçek deseni ve farklı boyutlarıyla dekorasyona öznellik kazandıran lavabolar, modüler ve purist mobilya sınıfının en özel örneklerinden biri olarak Villeroy & Boch koleksiyonunda vazgeçilmez bir yere sahip…

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*