Son Haberler
Anasayfa / Vitrinler / Vintage Gelin Aksesuarı

Vintage Gelin Aksesuarı

Geçmişten bugüne değer kazanarak gelen aksesuarların düğünde bütünleşmesi…

Vintage modası hiçbir zaman eskimediği gibi geçmişi, köklerimizi simgelediği için de vazgeçilmez olmaya devam ediyor.Bir düğünde takabileceğiniz en güzel şey annanenizin size verdiği, kendi düğün takıları değilse nedir ? Yaşanmışlığı, tecrübeyi, aksesuar tercihlerinizi vintagedan yana kullanarak aynı duyguları yaşatabilirsiniz.

Saç Aksesuarı

Normalde saçınıza bir şey takmaya alışık olmayabilirsiniz yanlız inanın gelin görünüşünüzü tamamlayacak en şık aksesuarlarınızdan biri gelin saçı aksesuarlarınız olacak. O günün zerafetine yakışır, eskilerden bir esinti taşıyan vintage saç aksesuarları endamınıza endam katacak. İster incecik işli ve narin, ister tüyler va taşlarla bezeli vintage aksesuarlar, günlük hayatta bile takmak isteyeceğiniz türden.

Eldiven

Eldivenler modern yaşamla beraber yavaş yavaş hayatımızdan kayboldu. Bu eski zerafet sembolü bir kere bile olsa takabilmeniz için düğünden daha iyi fırsat olabilir mi ? İster dirseğinize kadar uzanan bir model, ister bileğinizde biten bir kısa model olsun; gelinliğinize yakışacak bir eldiven mutlaka bulabilirsiniz. İkinci el kıyafet satan mağazalar bakmanız gereken en doğru adresler olacaktır.

Gelin Çanta

Düğün gününüzde telefonunuz, rujunuz, yedek toka ve mendil gibi ihtiyaçlarınızı koyabileceğiniz şık bir çantaya ihtiyacınız olacak. Gelinliğinizin havasını bozmayacak küçük ve şık çantalarda da en iyi seçenek vintage gelin çantaları gibi duruyor. Zarif ve asil bir havaya sahip bu çantalar, gelinliğinizi kapamak yerine gelin görünüşünüze daha güzel bir hava katacak.

Gelin Takıları

Günlük hayatınızda modern takıları tercih eden bir gelin de olsanız düğün gününüzde biraz daha eski ve ağır takıları denemenizi öneririz. Eskinin ihtişamını ve zerafetini günümüze taşıyan bu takılar; ince işçilikleri ve zarif yapılarıyla dikkat çekiyorlar. Yanlız her zaman dediğimiz gibi abartıya kaçmıyoruz. Gösterişli bir gerdanlık seçtiyseniz diğer takılarınızda olabildiğince sade seçimler yapın.

Ayakkabılar

Vintange ayakkabıları el işçiliklerinden, küçük topuklarından, yuvarlaktan ziyade hafif sivri burunlarından tanıyabilirsiniz. Size tavsiyemiz bilekten bağlamalı modellerden tercih etmeniz çünkü bilekten bağlı modeller bacaklarınızı daha ince ve uzun gösterir. Vintage dekora sahip bir düğün planlıyorsanız minik çiçek desenlerinden oluşan renkli ayakkabıları da tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*